Top Dogs - zdjęcie Top Dogs - zdjęcie Top Dogs - zdjęcie

Średnia ocena

3 oddane głosy

9,3 / 10

Top Dogs

Dramat Ursa Widmera, w adaptacji Wojciecha Malajkata, opowiada historię ośmiu osób, które zostały zwolnione z kierowniczych stanowisk w dużych przedsiębiorstwach. Budowana przez lata reputacja i pozycja w firmie, w mgnieniu oka przestaje mieć jakiekolwiek znaczenie. Kariera, która nieraz kosztem rodziny, była priorytetem w ich życiu, zostaje brutalnie przerwana przez bezlitosne prawa rynku. Nasi bohaterowie spotykają się w miejscu będącym połączeniem grupy terapeutycznej z biurem pośrednictwa pracy. Terapia zmusi bohaterów do wypowiedzenia myśli, do których nie chcieli się przyznać.

Studenci czwartego roku kierunku aktorskiego mierzą się z postaciami, które w jednej chwili straciły wszystko. Spektakl stanowi studium ludzkiej psychiki doprowadzonej do granic: niezrozumienia, wytrzymałości, samotności. Gdy nagle komuś zostaje zabrany cały świat… Świat, w który wierzył, któremu ufał, w którym nauczył się świetnie funkcjonować i odnosić sukcesy… Czy możliwe jest, by zacząć żyć od nowa?

Dramat Ursa Widmera pozwala nam zajrzeć głęboko w serca i umysły ludzi sukcesu, których życie w mgnieniu oka obróciło się o 180 stopni.

Na scenie występują między innymi Weronika Kozakowska, Robert Czerwiński, Magdalena Kekenmeister, Kamila Najduk, Paweł Gasztold-Wierzbicki, Michał Zieliński.

Realizacja

tłumaczenie:

Jerzy Koenig

reżyseria:

Wojciech Malajkat

asystenci:

Aleksander Sosiński,

Marcin Stępniak,

Jakub Sasak,

Anna Chowaniec (WoT),

Olga Grześko (WoT),

Martyna Rakowska (WoT)

Opinie naszych widzów (1)

  • 10,0/ 10

    Bardzo dobra gra aktorów. Warto zobaczyć.

    ja.....@gm...il.com / 28 maja 2022

Teatr Collegium Nobilium - Adres i dojazd

ul. Miodowa 22/24, Warszawa

http://tcn.at.edu.pl/

Kup bilet