Filtry:

Sortuj:

Więcej filtrów:

Więcej filtrów
    Wybierasz się do muzeum, na koncert lub na spektakl w Warszawie? Zobacz krok po kroku, jak znaleźć najlepsze wystawy, koncerty, spektakle i inne wydarzenia kulturalne w Warszawie.
  1. Muzeum, teatr, koncert lub kino w Warszawie wyszukasz w górnym rozwijanym menu. W pierwszej kolejności wybierz miasto.
  2. Aby znaleźć bilety na wystawę, spektakl, koncert lub film w Warszawie, wybierz interesujący Cię zakres dat.
  3. Filtry umożliwiają też wybór konkretnych miejsc, dzięki czemu w prosty i szybki sposób kupisz bilety na koncert lub do kina, teatru czy muzeum.
  4. Wystawy, koncerty, spektakle i filmy w Warszawie możesz też sortować po dacie, ocenie lub popularności.

Szkoła Impro

Szkoła Impro jest organizacją, która rozwija ideę scenicznych działań zespołowych i fabularnych. Zajmuje się teatrem improwizowanym, prowadząc zajęcia dla dorosłych i dla dzieci. Szkoła Impro to zajęcia z teatralne, z tworzenia scen, długiej formy improwizowanej, ale też pisanie scenariuszy, emisja głosu, pantomima. Zajęcia prowadzą artyści z polskich teatrów improwizacji, komicy, aktorzy, pisarze, scenarzyści.

Nauka w Szkole Impro to kursy początkowe, wprowadzające w świat improwizacji, pokazujące szerokie spektrum tej sztuki, która jest i artystyczne i przydające się w codziennym życiu. Na początku poznajmy podstawy, zasady, uczymy się tego, czego nie uczyli nas w szkołach – tworzenia czegoś razem. Praca zespołowa, szacunek dla drugiego człowieka i jego wyborów, empatia – to fundamenty teatru improwizowanego. Kolejne szczeble edukacji to kursy zaawansowane i specjalistyczne. Ponieważ techniki improwizacji przekładają się na wiele dziedzin sztuki, prowadzimy też kursy z pisania scenariuszy, skeczy, uczymy emisji głosu, oferujemy zajęcia z pantomimy.

Doświadczenie edukacyjne zdobywaliśmy w iO Theater, chicagowskim „uniwersytecie” improwizacji, w teatrach The Annoyance, Upright Citizens Brigade, legendarnym Second City i u słynnych improwizatorów takich jak Jimmy Carrane, T. J. Jagodowski i Dave Pasquesi. Nasze metody łączą szkołę amerykańską z naszą interpretacją tej sztuki.

Szkoła Impro to kursy, wyjazdy, wspólne granie, pokazy specjalne, festiwale, maratony. To także zajęcia dla dzieci. To też GroupMind – zajęcia przeznaczone dla organizacji. Improwizacja to zabawa, nauka, wspólne działanie. Warsztaty to komunikacja, kreatywność, walka z własnymi ograniczeniami.

Bilety i wejściówki do Szkoły Impro w najlepszych cenach kupić można za pomocą portalu www.kicket.com (dawne eWejściówki.pl).