Singin’ Nature - zdjęcie Singin’ Nature - zdjęcie Singin’ Nature - zdjęcie Singin’ Nature - zdjęcie Singin’ Nature - zdjęcie

Singin’ Nature

Singin' Nature to pierwszy w Polsce koncert chóru poświęcony naturze i wszystkiemu co z nią związane!

Na scenie wystąpi 30-osobowy zespół wokalny w towarzystwie zespołu instrumentalnego.

Podczas koncertu poruszamy kwestie ochrony środowiska, dbania o naszą planetę i wszystkie żyjące na niej stworzenia.

W repertuarze pojawią się specjalnie stworzone aranżacje znanych utworów zarówno polskich jak i zagranicznych wykonawców takich jak Kwiat Jabłoni, Manaam, Mela Koteluk & Kwadrofonik, Madonna, Sia, Imagine Dragons, One Republic, Michael Jackson.

Wybraliśmy utwory poruszające tematykę wzajemnej zależności między naturą, a działalnością człowieka. Potraktowaliśmy temat wielowymiarowo, dlatego śpiewamy nie tylko o żywiołach, ale również o potencjalnych niebezpieczeństwach i o tym co jako społeczeństwo możemy zrobić, aby poprawić sytuację klimatyczną. Nie jest to muzyczny manifest, a raczej opowieść, która daje chwilę na zastanowienie się czy jednostka może coś zmienić.

O zespole

Singin’ Warsaw to tętniąca energią mieszanka ludzi, których łączy miłość do śpiewu i kreatywne podejście do realizowanych projektów.

Zespół powstał w 2015 r. w Warszawie. Dyrektorem artystycznym jest Paulina Kardas - dyrygentka, aranżerka i skrzypaczka, absolwentka Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie. Śpiewają współczesne i nieco starsze utwory muzyki rozrywkowej i filmowej w specjalnie przygotowanych aranżacjach. Współpracowali z wieloma zdolnymi wokalistami młodego pokolenia t.j.Pola Rise, Radzimir Dębski, Kuba Jurzyk, Stach Bukowski. Mają również na koncie wiele nagród na konkursach wokalnych w całej Polsce. Ich znakiem rozpoznawczym jest wzbogacanie swoich występów o choreografię, kostiumy i elementy teatralne, tworząc wyjątkowe widowiska muzyczne!

Czas trwania: 75 minut
Źródło zdjęcia: Wiktoria Nowak/Marzena Lewandowska

Zwiastuny

Singin’ Warsaw - Adres i dojazd

ul. 11 Listopada 22/34

https://www.singin-nature.com/

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.