Filtry:

Sortuj:

Więcej filtrów:

Więcej filtrów
    Wybierasz się do muzeum, na koncert lub na spektakl w Warszawie? Zobacz krok po kroku, jak znaleźć najlepsze wystawy, koncerty, spektakle i inne wydarzenia kulturalne w Warszawie.
  1. Muzeum, teatr, koncert lub kino w Warszawie wyszukasz w górnym rozwijanym menu. W pierwszej kolejności wybierz miasto.
  2. Aby znaleźć bilety na wystawę, spektakl, koncert lub film w Warszawie, wybierz interesujący Cię zakres dat.
  3. Filtry umożliwiają też wybór konkretnych miejsc, dzięki czemu w prosty i szybki sposób kupisz bilety na koncert lub do kina, teatru czy muzeum.
  4. Wystawy, koncerty, spektakle i filmy w Warszawie możesz też sortować po dacie, ocenie lub popularności.

Sinfonia Varsovia

ul. Grochowska 272

Orkiestra Sinfonia Varsovia to polska orkiestra symfoniczna. Powstała z inicjatywy Waldemara Dąbrowskiego, Franciszka Wybrańczyka i Yehudi Menuhina w kwietniu 1984 roku, w wyniku powiększenia Polskiej Orkiestry Kameralnej. W ciągu 35 lat istnienia Sinfonia Varsovia zagrała blisko 4 000 koncertów na całym świecie, a dyskografia zespołu obejmuje ponad 300 płyt. Orkiestra współpracuje regularnie z największymi solistami i dyrygentami, a od ponad 10 lat, jako miejska instytucja kultury, prowadzi również szeroką działalność edukacyjną i społeczną w swojej siedzibie przy ul. Grochowskiej 272.

Wraz z nadejściem maja Orkiestra rozpoczyna letni sezon artystyczny. Lato w Sinfonii Varsovii – pod tym hasłem przez najbliższe pięć miesięcy – od 17 maja do 22 września – odbywać się będą koncerty, wystawy, spektakle, potańcówki oraz wiele innych atrakcji. W siedzibie Orkiestry zabrzmią m.in. regularne koncerty symfoniczne w Pawilonie Koncertowym. Na czas sezonu letniego powrócą także Letnie Koncerty na Grochowskiej i Potańcówki, cieszące się niezwykłą popularnością i wśród stałych bywalców, i słuchaczy dopiero rozpoczynających przygodę z muzyką. Jak co roku, w czerwcu odbędzie się Festiwal im. Franciszka Wybrańczyka Sinfonia Varsovia Swojemu Miastu, który rozpocznie się i zakończy w siedzibie orkiestry. Nowością będą Poranki na Grochowskiej, koncerty z fabularne przygotowane z myślą o dzieciach i ich opiekunach.

Repertuar Sinfonia Varsovia w Warszawie

Brak wydarzeń spełniających kryteria wyszukiwania.