W starym kinie | Recital Tamary Arciuch - zdjęcie

Średnia ocena

9 oddanych głosów

8,8 / 10

W starym kinie | Recital Tamary Arciuch

Jesteście sentymentalni? Lubicie stare filmy i retro? Jeśli tak, ta propozycja jest dla Was idealna.

Tamara Arciuch zabierze Was w muzyczną podróż do kina dwudziestolecia międzywojennego. Usłyszycie sentymentalne przeboje z tamtych lat m.in.: „Miłość Ci wszystko wybaczy” czy „Chryzantemy Złociste, ale będziecie mogli też się zakołysać w tanecznym rytmie takich hitów jak: „Ach ja przyjemnie” czy „Ta mała piła dziś”. Jest to także Idealna okazja by młodym przybliżyć repertuar tamtych lat oraz sylwetki gwiazd, które warto ocalić od zapomnienia.

Kierownictwo muzyczne – Tomasz Krezymon.

Opinie naszych widzów (6)

 • 10,0/ 10

  Pani Tamara ma wspaniały głos, rewelacyjną dykcję (wreszcie wysłuchałam słów każdej piosenki) i pięknie interpretuje. Wspaniały koncert !

  ks.....@ho...il.com / 15 listopada 2022

 • 10,0/ 10

  Piękny recital, szkoda że tak krótki. Człowiek się ledwo przeniósł w czasie a już był spowrotem. Pięknie dobrany repertuar, Pani Tamara Arciuch niesamowita.

  mo.....@gm...il.com / 05 listopada 2022

 • 10,0/ 10

  Uroczy recital i w klimacie miedzywojnia ze świetnymi wykonawcam. Sama pani Tamara Arciuch wygląda w nimi i zachowuje się jak gwiazda Starego Kina. Szkoda, że to trwa tak krótko!

  ku.....@....pl / 05 listopada 2022

 • 10,0/ 10

  Tamara absolutnie zauroczyła.…eterycznie ale charakternie, w swoim fajnym osobistym aranżu…a wydawało mi się, że repertuar oldschool’owy a tu niespodzianka…zresztą z Bartkiem Kasprzykowskim w aktywnym tle to musiało być smaczne! Cudnie było! Tamara zaczarowała głosem, co było niespodzianką! Dziękujemy za cudowny wieczór!!

  ba.....@ho...il.com / 05 listopada 2022

 • 10,0/ 10

  Piękny koncert. Szczerze polecam głos Pani Tatiany. Ja przyjechalam z Poznania na niego i bylam myślami z moją sp. babcią, która mieszkala w tych latach w Warszawie i na pewno słuchała tej muzyki

  Vi.....@gm...il.com / 05 listopada 2022

 • 6,0/ 10

  spodziewałam się dużo więcej, obiecywały to spoty reklamowe. przy dość wysokiej cenie biletów koncert poniżej godziny to chyba za mało. najlepszy punkt programu to muzyk na fortepianie

  wi.....@gm...il.com / 09 listopada 2022

SCENA RELAX - Adres i dojazd

ul. Złota 8, Warszawa

https://scenarelax.pl/

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.