Filtry:

Sortuj:

Więcej filtrów:

Więcej filtrów
    Wybierasz się do muzeum, na koncert lub na spektakl w Warszawie? Zobacz krok po kroku, jak znaleźć najlepsze wystawy, koncerty, spektakle i inne wydarzenia kulturalne w Warszawie.
  1. Muzeum, teatr, koncert lub kino w Warszawie wyszukasz w górnym rozwijanym menu. W pierwszej kolejności wybierz miasto.
  2. Aby znaleźć bilety na wystawę, spektakl, koncert lub film w Warszawie, wybierz interesujący Cię zakres dat.
  3. Filtry umożliwiają też wybór konkretnych miejsc, dzięki czemu w prosty i szybki sposób kupisz bilety na koncert lub do kina, teatru czy muzeum.
  4. Wystawy, koncerty, spektakle i filmy w Warszawie możesz też sortować po dacie, ocenie lub popularności.

O La La Teatr

O! LA LA TEATR - autorski teatr aktorki Aleksandry Nieśpielak, absolwentki Łódzkiej szkoły Filmowej, mającej tytuł doktora nauk w dziedzinie kultury i sztuki, będącej wykładowcą akademickim, autorki scenariuszy, wokalistki, kompozytorki, autorki tekstów i reżyserki. Znanej z filmów takich twórców, jak: Władysław Pasikowski, Krzysztof Krauze czy Jacek Borcuch oraz z popularnych seriali telewizyjnych. Występującej na deskach teatrów: Jaracza w Łodzi, Atelier w Sopocie oraz Teatrów warszawskich: Studio i Komedia (więcej na www.aleksandraniespielak.com)
Teatr O! LA la! stworzony przez kobiety dla kobiet, choć mężczyźni są jak najbardziej mile widziani. Grający repertuar głównie komediowy, dotykający problemów współczesnych relacji damsko - męskich, ale z dystansem, humorem i muzyką na żywo, mający na celu oderwanie nas od codzienności, dający chwile wytchnienia i relaksu, ale daje też możliwość przyjrzenia się własnym wyborom i decyzjom życiowym, aby przede wszystkim były one spójne z tym czego my pragniemy, a nie tym czego oczekują od nas inni. Chcemy, aby zarówno kobiety jak i mężczyźni kierowali się mottem włoskiego myśliciela Alghierego Dantego: "Idź swoją drogą, a ludzie niech mówią, co chcą"
Jesteśmy Teatrem Impresaryjnym, który dociera do widzów w różnych zakątkach Polski.
Zapraszamy do współpracy znakomitych aktorów i dajemy też szanse debiutantom.
Tytuł pierwszej premiery: "Przychodzi Baba do Lekarza" - scenariusz, reżyseria i muzyka- Aleksandra Nieśpielak

Repertuar O La La Teatr w Warszawie

Brak wydarzeń spełniających kryteria wyszukiwania.