Muzeum Świat Iluzji - wystawa stała - zdjęcie Muzeum Świat Iluzji - wystawa stała - zdjęcie Muzeum Świat Iluzji - wystawa stała - zdjęcie Muzeum Świat Iluzji - wystawa stała - zdjęcie Muzeum Świat Iluzji - wystawa stała - zdjęcie Muzeum Świat Iluzji - wystawa stała - zdjęcie Muzeum Świat Iluzji - wystawa stała - zdjęcie Muzeum Świat Iluzji - wystawa stała - zdjęcie

Średnia ocena

18 oddanych głosów

8,2 / 10

Muzeum Świat Iluzji - wystawa stała

Muzeum Świat Iluzji to wyjątkowe miejsce, które łączy w sobie walor rozrywkowy z edukacyjnym. Interaktywna i dostosowana do osób w każdym wieku wystawa pozwala na zrozumienie zagadnień z zakresu matematyki, fizyki, sztuki oraz psychologii. Co wyróżnia nas na tle innych muzeów? My nie zabraniamy dotykać czy fotografować eksponatów. My do tego zachęcamy! Nasze Pokoje Luster, Gabinet Cieni czy Matrix to idealne miejsca do wykonania oryginalnych zdjęć. Koniecznie więc weź ze sobą telefon lub aparat!

Muzeum Świat Iluzji to rozrywka dla każdego. Specjalnie przygotowana wystawa pozwala stać się częścią prezentowanych zjawisk. Wejdź do Pokoju Amesa lub wskocz na Krzesło Beucheta i przekonaj się jak działa perspektywa! Lubisz ekstremalne przygody? Koniecznie odwiedź Tunel Vortex i sprawdź swój zmysł równowagi! Dzięki naszej wystawie edukacyjnej dowiesz się w jaki sposób działa nasz umysł oraz zmysły.

To i wiele więcej czeka na Ciebie w samym sercu Warszawy - na Rynku Starego Miasta!

Godziny otwarcia:

poniedziałek-piątek - 9:00 - 20:00 (ostatnie wejście o 19)

sobota i niedziela: 10:00 - 21:00 (ostatnie wejście o 20)

Darmowy wstęp do Muzeum dla dzieci do 5 roku życia.

https://www.facebook.com/muzeumswiatiluzji

https://www.instagram.com/swiat.iluzji/

Czas trwania: 60 minut

Zwiastuny

Opinie naszych widzów (2)

  • 10,0/ 10

    Świetna zabawa dla całej rodziny! Niezależnie od wieku

    dk.....@....pl / 11 kwietnia 2022

  • 7,0/ 10

    Muzeum jest stosunkowo niewielkie, ale znakomicie wprowadza w temat iluzji, prezentując te najpopularniejsze. Na eksponaty składają się fotografie, elementy, z którymi można wejść w interakcję (czasem prawdziwy efekt "wow" widać dopiero na zdjęciach robionych ze specjalnie oznaczonego miejsca).

    pi.....@ic...ud.com / 26 maja 2021

Muzeum Świat Iluzji - Adres i dojazd

Rynek Starego Miasta 21 (I piętro)
Warszawa

https://swiatiluzji.pl/