„Kto Wam to tak spartolił?”, czyli opowieści remontowe - zdjęcie

Średnia ocena

7 oddanych głosów

8,7 / 10

„Kto Wam to tak spartolił?”, czyli opowieści remontowe

A może by tak wyremontować mieszkanie? Ktokolwiek wszedł na drogę prowadzącą od pomysłu do czynu, ten wie, że jest ona usiana rezygnacją, frustracją i rozgoryczeniem. I droga ta trwa i trwaaaa…. A wszystko to w towarzystwie tzw. fachowców! Zdania typu „Będzie pani zadowolona”, „Kierowniku, to się nie da…” i „Kto Wam to tak spartolił?” niczym warstwy pyłu unoszą się nad nierówną wylewką, niepasującymi meblami na wymiar czy konstelacją losowo rozmieszczonych gniazdek elektrycznych, coraz bardziej pogrążając użytkowników mieszkania w rozpaczy i długach.

Zapraszamy na komediowy spektakl inspirowany waszymi anegdotami remontowymi. Niedotrzymane terminy, niefrasobliwe podejście do kosztorysu, zaliczki na poczet materiałów, których nie ma w projekcie, światy fuch równoległych, fajranty… A może tak bez ekipy? Na własną rękę… Szwagra wziąć… Opowiedzcie nam o tym, a komicy i komiczki zagrają serię improwizowanych scen komentujących. Będzie najtaniej i najszybciej!

Czas trwania: 80 minut

Opinie naszych widzów (3)

 • 10,0/ 10

  Polecam!!! Super Improwizacja po raz kolejny :)

  ni.....@po...ta.onet.pl / 19 sierpnia 2023

 • 10,0/ 10

  Super Wielka Improwizacja!!! Dawno się tak dobrze nie ubawiłam :)!!! Na pewno będziemy częstymi gośćmi kolejnych wydarzeń ;)

  ni.....@po...ta.onet.pl / 23 lipca 2023

 • 9,0/ 10

  Niezła robota chłopaków na scenie, natomiast oprawa muzyczna przed i po wydarzeniu- zdecydowanie za głośna i zupełnie niedopasowana.

  ka.....@gm...il.com / 11 maja 2023

Klub Komediowy - Adres i dojazd

https://www.komediowy.pl

Kup bilet