Agnieszka Chrzanowska - Bez Ciebie ja, to nie ja - zdjęcie

Agnieszka Chrzanowska - Bez Ciebie ja, to nie ja

10 grudnia o 19:00 zapraszamy na wyjątkowy recital Agnieszki Chrzanowskiej, zatytułowany „Bez Ciebie Ja, To Nie Ja”.

Obecny rok jest dla Agnieszki szczególnie ważny, gdyż właśnie w 2022 roku obchodzi Jubileusz  25. lecia pracy na scenie. Z tej okazji podczas grudniowego koncertu  zaprezentuje  piosenki z poprzednich albumów: „Nie bój się nic nie robić, „Cały świat płonie”, „Tylko dla kobiet”, „Ogień olimpijski”, „Bez udziału gwiazd” i „Piosenki do mężczyzny”. 

Utwory zostały wybrane tak, by powstał swoisty dialog przeszłości z teraźniejszością. Ważnym elementem wieczoru będą rozmowy z publicznością, z których Agnieszka jest znana, od czasu swojego debiutu w "Piwnicy pod Baranami" w grudniu 1996 roku.

O zbliżającym się wydarzeniu Artystka mówi tak: 

"Tym razem chce zwrócić uwagę na fakt, że nasze poglądy i widzenie świata ulegają zmianie wraz z upływem czasu. Sprawdzimy zatem, które wartości okazały się trwałe, które przestały mieć znaczenie, a które pojawiły się w życiu, jako zupełnie nowe odkrycie".

Koncert w Kalinowym Sercu będzie uroczystym zakończeniem Jubileuszowego Roku Agnieszki Chrzanowskiej i  zapowiedzią jej  nowego, dziewiątego już albumu płytowego., który ukaże się wiosną przyszłego roku. 

Agnieszka Chrzanowska – fortepian, jumba

Jarosław Meus – gitara akustyczna, buzuki

J uż teraz nie przegap wydarzenia i zarezerwuj bilet. Serdecznie zapraszamy. 

Bilety 60 zł 

Rezerwacje 887 333 383

Czas trwania: 90 minut

Kalinowe Serce - Adres i dojazd

ul. Krasińskiego 25
Warszawa

http://www.kalinoweserce.pl/

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.