Calineczka - zdjęcie Calineczka - zdjęcie Calineczka - zdjęcie Calineczka - zdjęcie Calineczka - zdjęcie Calineczka - zdjęcie Calineczka - zdjęcie Calineczka - zdjęcie

Średnia ocena

2 oddane głosy

10,0 / 10

Calineczka

Jedna z najpiękniejszych baśni Hansa Christiana Andersena. Kto by pomyślał, że w tak małej, delikatnej i kruchej Calineczce ukryta jest tak wielka siła? Niezwykle ważna opowieść o odwadze bycia sobą, o nieuleganiu modom i trendom, o akceptacji i przyjaźni.

Spektakl realizowany w ramach projektu „Mali Przewodnicy Zmysłów” jako suma doświadczeń zebranych podczas warsztatów multisensorycznych prowadzonych przez artystów teatralnych dla dzieci. Warsztaty i produkcja skierowana do najmłodszej publiczności Teatru Ludowego, realizowana jako spektakl do doświadczania wszystkimi zmysłami. Kolejny spektakl w naszym repertuarze, do tworzenia którego zapraszamy widzów o szczególnych potrzebach. Podczas warsztatów będziemy uczyć się siebie nawzajem.

Spektakl "Calineczka" realizowany w ramach programu "Mali Przewodnicy Zmysłów".

W spektaklu używane jest zadymienie sceny (wytwornica dymu). Spektakl od 6. roku życia.

Na scenie występują między innymi Anna Pijanowska, Małgorzata Kochan, Weronika Kowalska, Małgorzata Krzysica, Ryszard Starosta, Maciej Namysło.

Czas trwania: 120 minut
Źródło zdjęcia: Jeremi Astaszow

Realizacja

Adaptacja i reżyseria: Jakub Roszkowski

Scenografia i kostiumy: Matylda Kotlińska

Muzyka: Dominik Strycharski

Choreografia: Anna Krysiak

Reżyseria światła: Damian Pawella

Konsultacja lalkarska: Daniel Arbaczewski

Asystent reżysera: Maciej Namysło

Teatr Ludowy - Adres i dojazd

ul. Osiedle Teatralne 34, Kraków

http://www.ludowy.pl/

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.