Miasto intryg. Improwizowany spektakl noir - zdjęcie

Miasto intryg. Improwizowany spektakl noir

Miastem Intryg wstrząsa seria niepokojących zdarzeń, których sprawcą jest tajemniczy złoczyńca. Detektyw próbuje rozwiązać zagadkę. Sprawa niespodziewanie nabiera nowego charakteru.

Czas trwania: 90 minut

Gatunek: Film kryminalny, noir

Reżyseria: spontaniczność - spektakl improwizowany

Spektakl oparty na inspiracji zebranej od publiczności.

Detektyw po przejściach zostaje wplątany w tajemniczą sprawę, rozgrywającą się na ulicach Miasta intryg. Ten twardziel z wieloletnim policyjnym doświadczeniem będzie musiał wykazać się sprytem, odwagą i umiejętnością przewidywania ruchów przeciwnika, by ujawnić fakty i doprowadzić do rozwikłania zagadki. Na drodze do prawdy spotyka piękną i uwodzicielską femme fatale, która nie cofnie się przed kłamstwem i manipulacją, by osiągnąć swój cel. Czy urok osobisty i wdzięk kobiety spowodują, że główny bohater straci dla niej głowę? Czy uda mu się rozwiązać sprawę i przeżyć?

Miasto, w którym rozgrywa się spektakl, to miejsce brudne i zamglone, pełne mrocznych uliczek, ciemnych zaułków i podejrzanych postaci. To miasto bezwzględnych interesów, skrywanych sekretów i bezlitosnej rzeczywistości, w którym trudno znaleźć bezpieczne miejsce.

Jeśli jesteś fanem filmów kryminalnych i lubisz emocjonujące historie pełne nieoczekiwanych zwrotów akcji, to "Miasto intryg. Improwizowany spektakl noir" jest idealny dla Ciebie. Widzowie będą mogli śledzić intrygującą opowieść o mrocznych ulicach, podejrzanych postaciach i trudnych moralnych dylematach. To pełnometrażowe przedstawienie zapewni wieczór pełen emocji i zaskakujących zdarzeń. Nie możesz tego przegapić!

Spektakl dla widzów dorosłych. Może zawierać treści nieodpowiednie dla niektórych odbiorców (przemoc, wulgarny język, głośne dźwięki).

Na scenie występuje Maciej Celij, Beata Bogdanowicz, Ewa Sienkiewicz, Tomasz Wilkosz.

Czas trwania: 90 minut

Zwiastuny

Twórcy

Muzyka na żywo: Ewa Reza

Aferia - Impro Production - Adres i dojazd

https://www.facebook.com/aferiaimpro/

Kup bilet