Wieczór Duetów - Impro - zdjęcie

Średnia ocena

19 oddanych głosów

8,9 / 10

Wieczór Duetów - Impro

Więcej niż jedno zwierzę? Duet.

Improwizowane duety zagoszczą na scenie i rozbawią Was do łez. A może wzruszą?

Zasady są proste. 3-4 duety. 15 minut każdy. Zero scenariusza.

Wszystko co wydarzy się na scenie będzie całkowicie improwizowane.

Ze względu na warunki techniczne i charakter wydarzenia nie jesteśmy w stanie zagwarantować Ci komfortowego miejsca siedzącego jeśli przyjdziesz spóźniony.

Gdy bilety online zostaną wyprzedane lub prawie wyprzedane - osoby bez biletu online zostaną wpuszczone na minutę przed planowanym rozpoczęciem spektaklu (pierwszeństwo mają osoby z zakupionymi biletami online)

Czas trwania: 90 minut

Opinie naszych widzów (6)

 • 10,0/ 10

  Super występy, możemy w jeden wieczór zobaczyć różnych artystów i na pewno każdemu, któryś duet przypadnie do gustu :)

  ta.....@on...et.eu / 22 kwietnia 2022

 • 10,0/ 10

  Polecam serdecznie.

  2n.....@....pl / 18 lutego 2022

 • 10,0/ 10

  Świetna zabawa, plus można samemu spróbować swoich sil

  ku.....@gm...il.com / 18 lutego 2022

 • 10,0/ 10

  Bardzo dobre oderwanie od rzeczywistości w tych ciężkich czasach. Świetna gra aktorska, doskonali uczestnicy, rewelacyjne podejście do publiczności. Wszystko na plus. Nawet wydawałoby się na początku,że czas na całe wydarzenie zbyt długi i mogłoby się wydawać, że będzie się dłużyło w czasie. To jednak po wejściu improwizatorów na scenę czas się zatrzymał i właśnie to cenię sobie w tego typu przedsięwzięciach.

  19.....@gm...il.com / 09 grudnia 2021

 • 3,0/ 10

  Był to pierwszy i mam nadzieje ostatni taki przypadek, że po wydarzeniu wróciłem z ogromnym niesmakiem i zażenowaniem. Pierwszy duet był straaaasznie suchy gdzie geneza żartu opierała się na zasadzie żartu CHOPA PRZEBRANEGO ZA BABĘ, który jest na poziomie komedii z białym plakatem dla Januszy i Grażynek. Drugi duet trzymał poziom spektakli, na których bywałem i był najlepszym z duetów. Trzeci duet był najgorszym, niesmacznym i najnudniejszym występem. Pierwszy raz po spektaklu w Katofonii poczułem silny niesmak oraz żenadę z przedstawienia. Nie wiem, w jakim świecie trzeba żyć, żeby robić z tego skecz. Zniechęciło mnie to do odwiedzenia Katofonii w najbliższym czasie.

  md.....@gm...il.com / 24 marca 2022

 • 3,0/ 10

  Duety: Pierwszy: "Your singing is like discovering a pie has no filling". Chłop przebrany za babę = złoty standard komedii. Drugi: Dobry, trzyma poziom z poprzednich wieczorów. Trzeci: Nie wiem w jakim świecie trzeba żyć żeby uznać, że wojna na Ukrainie to jest dobry temat do skeczu.

  ja.....@ho...il.com / 24 marca 2022

Impro Silesia - Adres i dojazd

ul. Mielęckiego 6

https://www.improsilesia.pl/

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.