Odc. 7. (Nie)kupowanie choinki | Grażyna Wolszczak z teatru Garnizon Sztuki | Akcja charytatywna #TeatryDzieciom - zdjęcie

Odc. 7. (Nie)kupowanie choinki | Grażyna Wolszczak z teatru Garnizon Sztuki | Akcja charytatywna #TeatryDzieciom

Siódmy odcinek świątecznych VLOGMASÓW został przygotowany w ramach akcji charytatywnej #TeatryDzieciom przez wyjątkową aktorkę Grażynę Wolszczak - założycielkę i właścicielkę teatru Garnizon Sztuki.

Czy wiecie, że choinki wcale nie trzeba kupować? Można ją wypożyczyć! Jest żywa i pachnąca, a po Świętach zostanie ponownie zasadzona 🌲 Posłuchajcie, jak o tym rozwiązaniu opowiada Grażyna Wolszczak - założycielka i właścicielka teatru Garnizon Sztuki 🎭

...

Mamy nadzieję, że razem z Grażyną Wolszczak z Garnizonu Sztuki udało nam się wprawić Cię chociaż trochę w świąteczny nastrój i podpowiedzieć Ci, jak w tym roku zdobyć choinkę. A jeśli chcesz dołączyć do akcji charytatywnej #TeatryDzieciom, możesz to zrobić na 2 sposoby:

1. Pierwsza opcja: oglądaj Vlogmasy i przelej dowolną kwotę na dedykowaną akcji zrzutkę: https://zrzutka.pl/e7a2jz . Dzięki tym środkom nasze elfy-pomocnicy zakupią prezenty dla dzieci z Rodzinnych Domów Dziecka oraz inne niezbędne produkty codziennego użytku dla ich rodzin. Bądź pewny/a - każda kwota jest super!

2. Druga opcja: oglądaj Vlogmasy, dołącz na Facebooku do tego wydarzenia https://bit.ly/Teatry_Dzieciom i podaj informację o naszej akcji dalej. Chcesz wrzucić na Facebooku post i udostępnić wydarzenie? Będziemy zachwyceni. Jesteś raczej skryty/a? Wystarczy, że wyślesz informację o naszej akcji w wiadomości kilku znajomym. Pomaganie jest fajne, ale zrób to na własnych zasadach. Z tego miejsca ogromnie Ci dziękujemy za każde zaangażowanie!

Na scenie występuje Grażyna Wolszczak.

#TeatryDzieciom - Adres i dojazd

Plan B (Pl. Zbawiciela, róg Al. Wyzwolenia)
Warszawa

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.