Wykład online: Spotkajmy się w Capraroli (dr Olaf Kwapis) - zdjęcie

Średnia ocena

26 oddanych głosów

9,7 / 10

Wykład online: Spotkajmy się w Capraroli (dr Olaf Kwapis)

Nieopodal Viterbo, w Capraroli znajduje się Palazzo Farnese. Choć nie zawsze zdajemy sobie z tego sprawę, to większość z nas zna wnętrza tego pałacu. Robią one bowiem karierę w popkulturze jako architektoniczna scenografia wielu filmów, których akcja toczy się w Watykanie. Pałac w Capraroli stanowi idealne naśladownictwo stylu, użycia materiałów, architektonicznych funkcji ceremoniału, typowych dla siedziby papiestwa. Po wizycie w Capraroli udamy się na spacer do reprezentującego rzymski manieryzm Sacro Bosco (Świętego Gaju), czyli ogrodu w Bomarzo.

Cykl wykładów: Spacery UNESCO

Czas nie sprzyja podróżom w ich tradycyjnej formie. W okresie społecznego dystansu proponujemy więc wędrówki wirtualne do miejsc wpisanych na listę światowego dziedzictwa kultury UNESCO.

Czas trwania: 90 minut

Opinie naszych widzów (5)

 • 10,0/ 10

  Znakomity!

  ja.....@gm...il.com / 30 marca 2021

 • 10,0/ 10

  Super

  el.....@gm...il.com / 20 marca 2021

 • 10,0/ 10

  Wykład superciekawy, dzięki niesamowitemu dr Kwapisowi znów mogłam odwiedzić piękne włoskie miasteczka, pozachwycać się zabytkami i poczuć jak na wymarzonych wakacjach, bardzo za to wszystko dziękuję!

  an.....@ho...il.com / 18 marca 2021

 • 10,0/ 10

  Jak zwykle, wykład dr Olafa Kwapisa bardzo ciekawy, wnoszący wiele wiadomości i zachęcajacy do słuchania nastepnych wykładów a przede wszystkim do wyjazdu do Włoch!

  ku.....@gm...il.com / 18 marca 2021

 • 10,0/ 10

  Świetny wykład

  iz.....@....pl / 18 marca 2021

Muzeum Warszawy - Adres i dojazd

Rynek Starego Miasta 28-42
Warszawa

http://muzeumwarszawy.pl

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.