Wybierasz się do muzeum, na koncert lub na spektakl ? Zobacz krok po kroku, jak znaleźć najlepsze wystawy, koncerty, spektakle i inne wydarzenia kulturalne .
- Muzeum, teatr, koncert lub kino wyszukasz w górnym rozwijanym menu. W pierwszej kolejności wybierz miasto.
- Aby znaleźć bilety na wystawę, spektakl, koncert lub film , wybierz interesujący Cię zakres dat.
- Filtry umożliwiają też wybór konkretnych miejsc, dzięki czemu w prosty i szybki sposób kupisz bilety na koncert lub do kina, teatru czy muzeum.
- Wystawy, koncerty, spektakle i filmy możesz też sortować po dacie, ocenie lub popularności.
Bilety na wydarzenia z udziałem Elżbieta Kępińska
Elżbieta Kępińska
Ukończyła warszawską PWST w roku 1959. Dziś jest jedną z najbardziej cenionych i najwybitniejszych polskich aktorek teatralnych. Po dyplomie zaangażował ją Zygmunt Hübner do prowadzonego przez siebie Teatru Wybrzeże i tam zadebiutowała w roli Jo w legendarnym dziś przedstawieniu Konrada Swinarskiego Smak miodu. Po tym olśniewającym debiucie w pierwszym sezonie zagrała jeszcze m.in. Ofelię w Hamlecie w reż. Andrzeja Wajdy i w Nosorożcu w reż. Zygmunta Hübnera. Po sezonie na Wybrzeżu trafiła do warszawskiego Ateneum i jej stołeczny debiut był równie spektakularny: zagrała Gizelę w Dwojgu na huśtawce w reż. Andrzeja Wajdy, u boku Zbigniewa Cybulskiego na otwarcie Sceny 61. Przez kolejnych czternaście lat na obu scenach Ateneum stworzyła bogatą galerię znakomitych ról i to zarówno w repertuarze klasycznym (Sonia w Wujaszku Wani, Maria Lebiadkin w Biesach, Frieda w Zamku), jak i najnowszym (Uczennica w Lekcji, Claire w Pokojówkach). Pracowała tam pod kierunkiem m.in. Janusza Warmińskiego, Wandy Laskowskiej, Kazimierza Dejmka, Konrada Swinarskiego (Marat/Sade), Jerzego Kreczmara, Macieja Prusa (budząca powszechny zachwyt Irina w Szewcach) i Jerzego Grzegorzewskiego (Bloomusalem). Od roku 1974 jest aktorką Teatru Powszechnego.
U progu kariery zagrała kilka interesujących ról filmowych (m.in. w Samsonie Andrzeja Wajdy, Późnym popołudniu, Zobaczymy się w niedzielę, Rozwodów nie będzie, Dotknięciu nocy), ale później właściwie tylko główna rola w Grzechu Antoniego Grudy Jerzego Sztwiertni była rolą na miarę jej talentu. Znacznie ciekawsze propozycje miał dla niej Teatr TV, pracowała tu m.in. pod kierunkiem Jerzego Kreczmara, Ludwika Renè, Tomasza Zygadły, Michała Kwiecińskiego, Agnieszki Glińskiej, Janusza Zaorskiego, Zbigniewa Zapasiewicza, Jana Englerta, Władysława Kowalskiego, największą popularność przyniosła jej rola Franki w Dziewczętach z Nowolipek, teatralnym serialu TV Stanisława Wohla.
W 2009 roku obchodziła pięćdziesięciolecie pracy artystycznej. Ostatnio zagrała postać Volumni w Koriolanie (reżyseria Gabriel Gietzky) i Wiktorii Dworniczek w Nieskończonej historii (reżyseria Piotr Cieplak).
śr., 11.12, 19:30
Cwaniary
cz., 12.12, 19:30
Cwaniary
cz., 19.12, 19:30
Przedstawienie świąteczne w szpitalu św. Andrzeja
pt., 20.12, 19:30
Przedstawienie świąteczne w szpitalu św. Andrzeja
sb., 21.12, 19:30
Przedstawienie świąteczne w szpitalu św. Andrzeja
nd., 22.12, 17:00
Przedstawienie świąteczne w szpitalu św. Andrzeja
wt., 04.02.2025, 19:00
Przedstawienie świąteczne w szpitalu św. Andrzeja
śr., 05.02.2025, 19:00
Przedstawienie świąteczne w szpitalu św. Andrzeja
cz., 06.02.2025, 19:00
Przedstawienie świąteczne w szpitalu św. Andrzeja
śr., 12.02.2025, 19:00
Cwaniary
cz., 13.02.2025, 19:00
Cwaniary