Beata Bogdanowicz

10,0 / 10

1 oddany głos

Spektakle z udziałem tego aktora:

Lekko Zgrani. Sitcom improwizowany

Improwizacja

Jedna scena, trzech bohaterów i bogata (jak na impro) scenografia, którą narysujemy na kartonie według Waszych sugestii!

Aferia – Impro Production zaprasza na improwizowany sitcom, w którym postaci będą przeżywać codzienne sytuacje w najzabawniejszy sposób.

Nasi bohaterowie to małe tornado emocji i nieprzewidywalnych zachowań! Wszystko, co będzie się działo, zostanie stworzone bezpośrednio na scenie, na podstawie Waszych sugestii. Sceny wyjęte wprost z Miodowych Lat? A może polska wersja Przyjaciół? Dajcie się zaskoczyć i skosztujcie tej wybuchowej mieszanki humoru i fantazji.

Chwytajcie więc swoje popcorny i przychodźcie do nas! Razem będziemy cieszyć się spontanicznym spektaklem, pełnym gagów i niespodzianek. Kto wie, może właśnie Wy wpadniecie na pomysł, który sprawi, że nasi bohaterowie wpadną w wir tarapatów i radosnej zabawy?

Widzimy się! <śmiech z puszki>

Szczegóły

Kartoteki policyjne - kryminalny spektakl improwizowany

Improwizacja

Kwietniowy wieczór przyniósł, poza zapachem odpalanych już nieopodal grilli, delikatny ciepły wiatr i kojące światło zachodzącego powoli słońca. Artur zjeżdżał właśnie z ostatniego na dziś kursu taksówką, gdy przyuważył, że na tylnej kanapie leży telefon. Czy to komórka ostatniego pasażera? Tego biznesmana, który spieszył się na ważne spotkanie? Telefon zadwonił, a Artur już czuł, że tego wieczora uda mu się zarobić coś ekstra.

Czwartek, godzina 20:00, posterunkowa Elżbieta już szykowała się do wyjścia. Dziś ekscytujący wieczór! Pierwszy raz od dobrego miesiąca ma szansę na udaną randkę! Waldemar wydaje się wszak taki ogarnięty, a przy tym dowcipny i szarmancki. I ta jego mucha! Jeszcze tylko zamknąć raport z tego nudnego dnia... nie tym razem! Nagły telefon zwiastował koniec spokoju na najbliższy tydzień.

Światła radiowozów przebijały się przez zapadający mrok. Wśród łąk, nieopodal jeziora, stała zaparkowana taksówka, kawałek niżej, zestresowany rybak Janek tłumaczył coś energicznie policjantom. Mucha złapana na muchę wędkarską brzmiała trochę absurdalnie, a trochę groteskowo. Ale nikomu nie było do śmiechu.*

Co się stało? My o niczym nie wiemy. I nie powiemy nic bez adwokata.

Za to na podstawie Waszych sugestii stworzymy historię kryminalną, w której intrygi i strach pomieszane będą ze śmiechem i emocjami.

Grupa Improwizacyjna Jakkolwiek zaprasza na:
KARTOTEKI POLICYJNE - improwizowany spektakl kryminalny
Tylko w Tu i Ówdzie, 20 kwietnia 2023, godzina 20:00

Ostrzeżenie dla epileptyków: podczas spektaklu mogą pojawić się szybko mrugające światła.

*przedstawiony opis jest tylko wymysłem wyobraźni autora, wszelkie podobieństwo do prawdziwych wydarzeń jest zupełnie przypadkowe, a na spektaklu zagrana zostanie historia, której jeszcze nie znamy

Szczegóły

Miasto intryg. Improwizowany spektakl noir

Improwizacja

Miastem Intryg wstrząsa seria niepokojących zdarzeń, których sprawcą jest tajemniczy złoczyńca. Detektyw próbuje rozwiązać zagadkę. Sprawa niespodziewanie nabiera nowego charakteru.


Czas trwania: 90 minut

Gatunek: Film kryminalny, noir

Reżyseria: spontaniczność - spektakl improwizowany

Spektakl oparty na inspiracji zebranej od publiczności.


Detektyw po przejściach zostaje wplątany w tajemniczą sprawę, rozgrywającą się na ulicach Miasta intryg. Ten twardziel z wieloletnim policyjnym doświadczeniem będzie musiał wykazać się sprytem, odwagą i umiejętnością przewidywania ruchów przeciwnika, by ujawnić fakty i doprowadzić do rozwikłania zagadki. Na drodze do prawdy spotyka piękną i uwodzicielską femme fatale, która nie cofnie się przed kłamstwem i manipulacją, by osiągnąć swój cel. Czy urok osobisty i wdzięk kobiety spowodują, że główny bohater straci dla niej głowę? Czy uda mu się rozwiązać sprawę i przeżyć?
Miasto, w którym rozgrywa się spektakl, to miejsce brudne i zamglone, pełne mrocznych uliczek, ciemnych zaułków i podejrzanych postaci. To miasto bezwzględnych interesów, skrywanych sekretów i bezlitosnej rzeczywistości, w którym trudno znaleźć bezpieczne miejsce.
Jeśli jesteś fanem filmów kryminalnych i lubisz emocjonujące historie pełne nieoczekiwanych zwrotów akcji, to "Miasto intryg. Improwizowany spektakl noir" jest idealny dla Ciebie. Widzowie będą mogli śledzić intrygującą opowieść o mrocznych ulicach, podejrzanych postaciach i trudnych moralnych dylematach. To pełnometrażowe przedstawienie zapewni wieczór pełen emocji i zaskakujących zdarzeń. Nie możesz tego przegapić!


Spektakl dla widzów dorosłych. Może zawierać treści nieodpowiednie dla niektórych odbiorców (przemoc, wulgarny język, głośne dźwięki).

Szczegóły

Sposób na emocje. Komedia improwizowana

Improwizacja

Sposób na emocje to pełnometrażowy spektakl komediowy, w którym poznajemy losy głównego bohatera, jednocześnie przenosząc się do jego… głowy.

Szalejąca złość, skrywający się po zakamarkach umysłu smutek, biegająca po zwojach mózgowych radość oraz strach wyglądający zza powiek to zespół, który manewruje decyzjami i czynami naszych postaci. Czy poprowadzi bohaterów do katastrofy, czy wręcz przeciwnie – oddanie sterów emocjom spowoduje, że wydarzą się prawdziwe cuda?

Już na najbliższym spektaklu zajrzymy do głów naszych bohaterów, by przyjrzeć się, co im siedzi w głowach! Radość, gniew, strach – na pewno nie zabraknie emocji i... śmiechu!

Zapraszamy na improwizowaną komedię, inspirowaną bajką "W głowie się nie mieści", w której świat realny i świat myśli przenikną się wzajemnie, by zaskoczyć widownię i aktorów na scenie! Pełen zwrotów akcji spektakl, w którym wszystko może się wydarzyć! Miej wpływ na zdarzenia i napisz tę historię razem z nami!

Szczegóły

Żadnej miłości w tytule. Improwizowana komedia romantyczna

Improwizacja

„Żadnej miłości w tytule” przedstawia losy dwójki bohaterów, pozornie nie mających ze sobą nic wspólnego. Różne zainteresowania, zawody, dwa różne światy. A jednak nieprzewidywalny los powoduje, że ta dwójka ludzi przypadkiem się spotyka. Jak to wpłynie na ich poukładane dotąd życie? Na ich przyjaciół, rodziny? A może odmienią się ich dotychczasowe związki?

„Żadnej miłości w tytule” to opowieść czerpiąca z klasycznych filmów romantycznych, a jednak niebanalna, bo improwizowana. Być może naszymi bohaterami będą potomkowie zwaśnionych mafijnych rodów, a być może studenci, którzy wpadną na siebie w uczelnianej stołówce. To zależy od Was! Sugestie publiczności będą dla grających inspiracją, która pomoże stworzyć i przeprowadzić bohaterów przez wspaniałą historię. Historię, która rozegra się na Waszych oczach tylko ten jeden raz – nigdy nie zostanie powtórzona!

Szczegóły

Opowieści Grozy - spektakl improwizowany

Improwizacja

Ciemna mgła przetacza się ulicami
do głosu dochodzą upiory i zjawy
niechaj zdrów pozostanie
kto się natknie na nie.
Gdy snując się mętnie zajrzą w Twe progi
bądź gotów, by wsłuchać się w opowieść
z ich ponurej drogi.
Grupa Improwizacyjna Jakkolwiek zaprasza na wieczór z niestworzonymi opowieściami,
inspirowanymi przez Was. Rzuć się z nami w mrok i pozwól, by dreszcz przeszył Twe ciało.

Szczegóły

W sieci zdarzeń. Improwizowany Matrix

Improwizacja

Świat, w którym nikt nie wie, czy to, co się dzieje, istnieje naprawdę, czy jest tylko wytworem pracy komputerów. Świat, w którym życie ludzkie i sztucznej inteligencji przenika się niepostrzeżenie dla obydwu stron. Świat, z którego nie ma ucieczki... czy aby na pewno? Wejdź z nami w rzeczywistość Matrixa, inspirowaną sugestiami publiczności. Zobacz, przed jakimi wyborami staną bohaterowie improwizowanego spektaklu, który powstanie na Twoich oczach.
A Ty jaką pigułkę wybierzesz? Czerwoną czy niebieską?

Szczegóły

Dzień dobry, Aferio! Wieczorny program poranny

Improwizacja

Dzień dobry, Aferio! Wieczorny program poranny na żywo i bez scenariusza! Reportaże, gwiazdy, wywiady, porady! W wieczornym programie porannym wszystko jest możliwe! Przeżyj z nami codzienność zwykłych ludzi w obliczu niezwykłych wydarzeń, poznaj nowe przepisy, które pozwolą Ci schudnąć lub utyć (efektów nie gwarantujemy), wsłuchaj się w elektryzujące wyznania gwiazd znanych z niczego. No i najważniejsze: poznaj pogodę na nadchodzący tydzień! Zapraszamy do studia Dzień dobry, Aferio! Tylko w Artefakt Cafe, tylko 20 października. Wszelkie wydarzenia i postaci zostaną zmyślone, podobieństwa do rzeczywistości będą zupełnie przypadkowe.

Szczegóły