1. Muzeum, teatr, koncert lub kino w Warszawie wyszukasz w górnym rozwijanym menu. W pierwszej kolejności wybierz miasto.
  2. Aby znaleźć bilety na wystawę, spektakl, koncert lub film w Warszawie, wybierz interesujący Cię zakres dat.
  3. Filtry umożliwiają też wybór konkretnych miejsc, dzięki czemu w prosty i szybki sposób kupisz bilety na koncert lub do kina, teatru czy muzeum.
  4. Wystawy, koncerty, spektakle i filmy w Warszawie możesz też sortować po dacie, ocenie lub popularności.

Bilety i kalendarium wydarzeń w Warszawie w 2023/2024

TEATR XL im. Artystów Zaangażowanych

W TEATRZE XL im. Artystów Zaangażowanych, podejmujemy ISTOTNE SPOŁECZNIE TEMATY w SATYRYCZNY I BEZKOMPROMISOWY SPOSÓB. O wyjątkowy poziom, niebanalnej rozrywki dbamy od 2012 roku. Od 28 listopada 2019 TEATR XL ma swoją siedzibie na Placu Hallera 5 lok. 10a w Warszawie. W przestrzeni, którą nazwaliśmy TU MI WOLNO. Komediowy repertuar TEATRU XL im. Artystów Zaangażowanych, odnosi się do kwestii ważnych dla mieszkańców stolicy, dla współczesnych Polaków. Prowokuje do refleksji nad sobą i otaczającą rzeczywistością poprzez śmiech i rozrywkę. TEATR XL ogranicza scenografię do symbolicznej, ale kładzie nacisk na relacje aktor - widz. TEATR XL im. Artystów Zaangażowanych, współpracuje z ośrodkami teatralnymi na całym świecie m.in. z Crearc we Francji, Teatrem Litensky w Omsku, Performing Arts at PUC w Rio de Janeiro, Instituto Teatrale Europeo w Rzymie, celem nieustannego rozwoju artystów, wymiany myśli i poszukiwań twórczych. Jako jedyny teatr w Polsce zajmuje się również spektaklami realizowanymi metodą Teatru Forum (TF), podczas których odpowiednio poprowadzony widz, przekształca się w aktywnego uczestnika i współtwórcę spektaklu, co w założeniu TF jest społecznie wyzwalające. Przy TEATRZE XL działa XS w XL Teatr, który jest ogniskiem teatralnym dla dzieci i młodzieży. Inspirowaliśmy i robimy to dalej, wybierając na swoje siedziby miejsca niekojarzone z teatrem jak Państwowe Muzeum Etnograficzne (sezon 2013/2014) , Stadion Narodowy (sezony 2014/15, 2015/16, 2016/2017) czy słynny klub Niebo (sezon 2017/18, 2018/2019). Od sezonu 2019/20 zapraszamy do siedziby naszego Teatru w stworzonym przez nas miejscu o zwracającej uwagę nazwie TU MI WOLNO. TU MI WOLNO przy Placu Hallera 5 to miejsce zaangażowane kulinarnie, społecznie i kulturalnie. Kasa otwarta na godzinę przed każdym spektaklem. Rezerwacje i przedsprzedaż: rezerwacje.teatrxl@teatrxl.com | tel. 500 261 813 Istnieje możliwość zamówienia spektaklu przez firmy. Bilety i wejściówki do TEATRU XL im. Artystów Zaangażowanychw najlepszych cenach kupić można za pomocą portalu www.kicket.com (dawne eWejściówki.pl).

Nie wiesz na co się wybrać?

Zadzwoń do nas, pomożemy!

Polecane spektakle i wydarzenia kulturalne