Wyszukaj frazę:
  1. Muzeum, teatr, koncert lub kino w Warszawie wyszukasz w górnym rozwijanym menu. W pierwszej kolejności wybierz miasto.
  2. Aby znaleźć bilety na wystawę, spektakl, koncert lub film w Warszawie, wybierz interesujący Cię zakres dat.
  3. Filtry umożliwiają też wybór konkretnych miejsc, dzięki czemu w prosty i szybki sposób kupisz bilety na koncert lub do kina, teatru czy muzeum.
  4. Wystawy, koncerty, spektakle i filmy w Warszawie możesz też sortować po dacie, ocenie lub popularności.

Bilety i repertuar Muzyka jest dla wszystkich - Fundacja na rzecz rozwijania muzykalności Polaków w Warszawie

Brak wydarzeń w najblizszym czasie.

Muzyka jest dla wszystkich - Fundacja na rzecz rozwijania muzykalności Polaków

Nasza Fundacja od 2005 roku działa na rzecz muzykowania polskiego społeczeństwa, a także wspierania rozwoju formalnej i nieformalnej edukacji muzycznej adresowanej do wszystkich grup wiekowych. A oto nasze hasła: Muzyka jest dla wszystkich! Na muzykę nigdy nie jest za wcześnie i nigdy nie jest za późno! Muzykować każdy może! Aktualnie realizowane projekty: SMYKOFONIA – Koncerty dla melomaluszków 0-6, Koncerty odbywają się w Warszawie w siedzibach Orkiestry Sinfonia Varsovia i Mazowieckiego Instytutu Kultury, a także na Mazowszu, mi.in. w Siedlcach, Sokołowie Podlaskim, Opinogórze, Nowym Dworze Maz., Grójcu, Radomiu, Pionkach , Kozienicach, Warce i Pruszkowie. To już 9-ty rok naszej rodzinnej zabawy! Przybywają do nas wciąż kolejne roczniki melomaluszków. Mamy też bardzo liczne grono smykofonicznych absolwentów. Wielka radość ! Projekt dofinansowany przez Miasto Stołeczne Warszawę

Nie wiesz na co się wybrać?

Zadzwoń do nas, pomożemy!

Polecane spektakle i wydarzenia kulturalne