1. Muzeum, teatr, koncert lub kino w Warszawie wyszukasz w górnym rozwijanym menu. W pierwszej kolejności wybierz miasto.
  2. Aby znaleźć bilety na wystawę, spektakl, koncert lub film w Warszawie, wybierz interesujący Cię zakres dat.
  3. Filtry umożliwiają też wybór konkretnych miejsc, dzięki czemu w prosty i szybki sposób kupisz bilety na koncert lub do kina, teatru czy muzeum.
  4. Wystawy, koncerty, spektakle i filmy w Warszawie możesz też sortować po dacie, ocenie lub popularności.

Bilety i kalendarium wydarzeń w Warszawie w 2023/2024

Brak wydarzeń w najblizszym czasie.

Mazowiecki Teatr Muzyczny

Mazowiecki Teatr Muzyczny im. Jana Kiepury w Warszawie powstał w kwietniu 2005 roku, dzięki decyzji Sejmiku Województwa Mazowieckiego. W pierwszych latach swojej działalności nazywany był „Operetką”. Z powstaniem i rozwojem teatru nierozerwalnie związana jest postać Włodzimierza Izbana - śpiewaka, pomysłodawcy i pierwszego dyrektora instytucji, który przede wszystkim dbał o zachowanie na warszawskiej scenie specyficznego, lubianego przez publiczność gatunku, jakim jest operetka oraz zachowanie dziedzictwa wielkich jego sław. Obecnie - od 17 października 2016 r. - dyrektorem teatru jest Iwona Wujastyk. Jej celem, poza pokazaniem i przekonaniem do operetki współczesnej publiczności, stało się doprowadzenie do posiadania przez teatr własnej sceny, co zakończyło się sukcesem i obecnie stała siedziba teatru mieści się przy ul. Jagiellońskiej 26 na warszawskiej Pradze. Nowemu miejscu nadano wyjątkowy artystyczny charakter, skierowany do szerokiego grona odbiorców. To właśnie tutaj, w jednej przestrzeni spotyka się bogata oferta wydarzeń muzycznych i teatralnych, z klimatem studyjnych seansów filmowych. Mazowiecki Teatru Muzyczny oferuje swoim odbiorcom zarówno repertuar operetkowy, jak i musicalowy, nie zapominając przy tym także o najmłodszych Widzach. Ważnym elementem działalności instytucji są również koncerty. Teatr wykreował i jest organizatorem dwóch bardzo ważnych wydarzeń muzycznych. Są to: Koncert Noworoczny Mazowieckiego Teatru Muzycznego w Filharmonii Narodowej, Królewski Koncert w Dniu Kobiet na Zamku Królewskim oraz gala rozdania Teatralnych Nagród Muzycznych im. Jana Kiepury. Bilety i wejściówki do Mazowieckiego Teatru Muzycznego w najlepszych cenach kupić można za pomocą portalu www.kicket.com (dawne eWejściówki.pl).

Nie wiesz na co się wybrać?

Zadzwoń do nas, pomożemy!

Polecane spektakle i wydarzenia kulturalne