1. Muzeum, teatr, koncert lub kino w Warszawie wyszukasz w górnym rozwijanym menu. W pierwszej kolejności wybierz miasto.
  2. Aby znaleźć bilety na wystawę, spektakl, koncert lub film w Warszawie, wybierz interesujący Cię zakres dat.
  3. Filtry umożliwiają też wybór konkretnych miejsc, dzięki czemu w prosty i szybki sposób kupisz bilety na koncert lub do kina, teatru czy muzeum.
  4. Wystawy, koncerty, spektakle i filmy w Warszawie możesz też sortować po dacie, ocenie lub popularności.

Bilety i repertuar Festiwal Nowe Epifanie w Warszawie

Festiwal Nowe Epifanie

15 Festiwal Nowe Epifanie odbywa się od 14 LUTEGO do 24 MARCA 2024 w Warszawie pod hasłem „Czemu jesteście zmieszani?”. W Ewangelii św. Łukasza Jezus stawia to pytanie uczniom zaraz po swojej męce, śmierci i zmartwychwstaniu. Apostołowie pogrążeni w żałobie, ale i nadziei pokładanej w świadectwach tych, którzy spotkali już Zmartwychwstałego, są pełni sprzecznych emocji. To mieszanka zwątpienia, zawiedzionych oczekiwań i pokładanych w Jezusie nadziei, bólu utraty, osamotnienia, złości, smutku. Tematyka spektakli i koncertów ogniskuje się wokół tych emocji oraz choroby, cierpienia, śmierci, w końcu żałoby – sytuacji trudnych, które wytrącają nas z kolein codzienności, wprawiają w stan konsternacji i zmieszania. Bilety i wejściówki na Festiwal Nowe Epifanie w najlepszych cenach kupić można za pomocą portalu www.kicket.com (dawne eWejściówki.pl).

Nie wiesz na co się wybrać?

Zadzwoń do nas, pomożemy!