1. Muzeum, teatr, koncert lub kino w Poznaniu wyszukasz w górnym rozwijanym menu. W pierwszej kolejności wybierz miasto.
  2. Aby znaleźć bilety na wystawę, spektakl, koncert lub film w Poznaniu, wybierz interesujący Cię zakres dat.
  3. Filtry umożliwiają też wybór konkretnych miejsc, dzięki czemu w prosty i szybki sposób kupisz bilety na koncert lub do kina, teatru czy muzeum.
  4. Wystawy, koncerty, spektakle i filmy w Poznaniu możesz też sortować po dacie, ocenie lub popularności.

Bilety i kalendarium wydarzeń B17 - Enea Stadion w Poznaniu

B17 - Enea Stadion

Klub muzyczny B17 znajdujący się na terenie Enea Stadionu Poznań. Ma ponad 1000 m2 powierzchni w układzie koncertowym może pomieścić blisko 1400 osób. To nie tylko jeden z największych tego typu obiektów w Wielkopolsce, ale też zdecydowanie jeden z najnowocześniejszych. Do dyspozycji artystów przygotowano 120-metrową scenę oraz w pełni profesjonalny i wielopoziomowy system oświetlenia i nagłośnienia sali. Stadion kojarzy Ci się w pierwszej kolejności z meczami piłkarskimi oraz dopingiem na trybunach? Czas poszerzyć swoje wyobrażenie o tym miejscu i wykorzystać potencjał tkwiący w profesjonalnych obiektach sportowych. Restauracja, loże, sale konferencyjne, kluby to tylko część infrastruktury, którą udostępnia w swojej ofercie swoim klientom Enea Stadion.

Nie wiesz na co się wybrać?

Zadzwoń do nas, pomożemy!