Olsztyn Green Festival 2024

Olsztyn
CRS Ukiel

ADAM (PREMIERA)

Warszawa
Bohema House Teatr Ekologiczny

Kalyani

Chorzów
Chorzowskie Centrum Kultury

To Wiem Na Pewno

Warszawa
Teatr Ateneum

„Piosenka Ci nie da zapomnieć” czyli Jan Emil Młynarski gra, śpiewa i opowiada. Recital osobisty

Warszawa
Teatr Ateneum

Matka

Warszawa
Teatr Ateneum

GREASE

Warszawa
Scena Relax

Hip Hop Festival Poznań 2024

Poznań
Malta

Excentrycy

Toruń
Teatr Muzyczny w Toruniu

Komedia odlotowa, czyli lumbago

Poznań
Aula ARTIS

Pokaz iluzji dla całej rodziny

Piotrków Try...
Miejski Ośrodek Kultury - Piotrków Trybunalski

Prezent urodzinowy

Warszawa
Teatr Capitol

Mów mi Italiano!

Toruń
Teatr Muzyczny w Toruniu

Kiedy kota nie ma...

Warszawa
Teatr Capitol

48 URODZINY TEDE - JASTARNIA - WEJŚCIE 49 || 48 H NA 48 NUMERÓW / DWA KONCERTY / PIANA PARTY

Jastarnia
Wejście 49 Jastarnia

Kuguar. Musical

Toruń
Teatr Muzyczny w Toruniu

Mayday Bigamistka

Wrocław
Wrocławski Teatr Komedia

Vivacity - a Parade of Jazz Dance

Warszawa
Scena Relax

Nic się nie stało

Warszawa
Garnizon Sztuki

Iluzjonista Y "To jest ustawione" / Sopot

Sopot
Sheraton Sopot Hotel

Szalone nożyczki

Wrocław
Wrocławski Teatr Komedia

Nic nie gra

Wrocław
Wrocławski Teatr Komedia

VSJF: Natalia Szczypuła & Vertigo Band

Wrocław
Hala Stulecia

Dakh Daughters - 10-lecie Fundacji Widowisk Masowych

Kraków
ICE Kraków

DIVA 2. Lament królowej

Łódź
Teatr Kamila Maćkowiaka

GRA

Warszawa
Garnizon Sztuki

Abonament na szczęście

Warszawa
Scena Relax

One man show!

Warszawa
Teatr IMKA

VSJF: Vertigo Swing Orchestra

Wrocław
Statek Wratislavia - restauracja "Z NURTEM" - bulwar Xawerego Dunikowskiego

Totalnie szczęśliwi

Łódź
Teatr Kamila Maćkowiaka

VICTORIA / True Woman Show

Obsada: Katarzyna Zielińska, Anita SOKOŁOWSKA, Magdalena KUMOREK , Maciej MIECZNIKOWSKI, Krystian PESTA

Czas trwania: 90 minut, bez przerwy
(Spektakl przeznaczony jest dla Widzów dorosłych. Obsługa Widowni ma prawo odmówić wejścia na widownię osobie poniżej 16 roku życia)

Ewa Konstancja BUŁHAK/ Katarzyna ZIELIŃSKA, Edyta OLSZÓWKA/Magdalena KUMOREK, Anita SOKOŁOWSKA, Krzysztof SZCZEPANIAK / Krystian PESTA, Rafał SZAŁAJKO / Maciej MIECZNIKOWSKI W poszukiwaniu Kobiety Idealnej, zapraszamy na nasz wyjątkowy, niepowtarzalny, eksperymentalny show: VICTORIA / TRUE WOMAN SHOW gdzie do wyścigu o tytuł Superwoman staną trzy bohaterki: Wiktoria – wieczna dziewczynka marzycielka, która w życiu niczego nie wygrała, Justyna – przepracowana matka – Polka, dla której rodzina jest najważniejsza oraz Ewa – wyzwolona, niezależna i po przejściach – szefowa korporacji. Zderzą się ze sobą w ogniu pytań, testów i zadań. Jak wygląda dzień superwoman?. Jakiej diety przestrzega? Jakie ma wartości i wzorce? Jak wygląda, chodzi i myśli? Macierzyństwo czy kariera? Tradycja czy rewolucja? Ciało czy dusza? Mąż czy kochanek? A może wszystko naraz? Bo tego oczekuje świat! Do czego się posuną uczestniczki, żeby wygrać? I jak się zachowają, kiedy wszystko pójdzie nie tak, jak powinno? Victoria / True Woman Show to wybuchowy, pełen humoru i wzruszeń absurdalny komediodramat w doborowej obsadzie! I z happy endem! „Pod pozorem absurdalnego, futurystycznego show chcemy przyjrzeć się współczesnej kobiecie uwikłanej w sieci społecznych oczekiwań. Spektakl jest opowieścią o bohaterkach, które szukają odpowiedzi na pytanie – jak sprostać wymaganiom, które wobec nich formułuje świat, okoliczności, mężczyźni, media, a wreszcie (a właściwie przede wszystkim) one same. To opowieść rozpięta pomiędzy śmiechem a refleksją, scenariusz zaś powstał w oparciu o prawdziwe historie – mówi Wawrzyniec Kostrzewski, autor i reżyser sztuki. TO SPEKTAKL O KOBIETACH – NIE TYLKO DLA KOBIET. Spektakl VICTORIA / True Woman Show jest naszym manifestem, naszą afirmacją wszystkich kobiet bez wyjątku. Niezależnie od wyglądu, wieku, statusu rodzinnego, czy zawodowego. Pragniemy umacniać wewnętrzną siłę kobiet, chcemy inspirować i dodawać odwagi. Wielofunkcyjna Superwoman, Kobieta Idealna nie istnieje! Każda z nas jest inna, każda jest piękna i wyjątkowa. Nasze bohaterki są idealnie nieidealne! Tak jak każda z nas! Wszystkie jesteśmy piękne….kiedy jesteśmy sobą!

Czas trwania: 90 minut

Organizator: Garnizon Sztuki

Występują

Realizacja

scenariusz i reżyseria – Wawrzyniec Kostrzewski scenografia i kostiumy – Anna Adamek muzyka – Piotr Łabonarski wizualizacje – Maria Matylda Wojciechowska reżyseria świateł – Paulina Góral choreografia i ruch sceniczny – Ewelina Adamska-Porczyk

Opinie naszych Widzów

(318)

10/10

Bardzo ciekawa formuła przedstawienia poruszającego ważne tematy dotyczące kobiet. Zaskakujące, zabawne, wzruszające i przede wszystkim bardzo poruszające. Każdy, zarówno kobieta jak i mężczyzna powinnien obejrzeć! Na scenie dużo się dzieje, jest głośno, są wizualizacje, dlatego osoby wrażliwe na tyle bodźców zachęcam do wybrania miejsc z tyłu.

ka.....@gm...il.com | 17.07.2024

10/10

Znakomita obsada i gra aktorow, daje sztuka do myślenia po wyjściu z teatru.

re.....@gm...il.com | 11.07.2024

10/10

Jeden z najlepszych spektakli, które zobaczyłam! Gra aktorka - złoto! Polecam z całego serca!!! ❤️

ch.....@gm...il.com | 2.07.2024

10/10

Ten spektakl to prawdziwa bomba energetyczna. Humorystyczne przedstawienie współczesnych kobiet - każda superwoman na widowni znajdzie tam cząstkę siebie. Mężczyźni również pokochają ten spektakl. Świetna rozrywka i brawurowa gra aktorów. Wielkie ukłony w stronę całej obsady!

ju.....@gm...il.com | 1.07.2024

10/10

Zdecydowanie godny polecenia, świetnie spędzony czas. Spektakl z misją, duża dawka humoru i refleksji.

m......@on...et.eu | 30.06.2024

10/10

Bardzo dobry spektakl, oprawa wizualna, dźwiękowa na dobrym poziomie. Aktora aktorska na wysokim poziomie.

fi.....@ic...ud.com | 30.06.2024

10/10

Wow cóż to był za wieczór 🥰 wspaniały spektakl teatralny, cudowna gra aktorska zdecydowanie to był udany wieczór w jak najlepszym towarzystwie ocena 10/10 to była moja pierwsza wizyta w Garnizonie Sztuki ale na pewno nie ostatnia, będę wracać ❤️ Dziękuję organizatorom, cudownym aktorom za tak świetny spektakl 😊

ga.....@zo...ho.com | 30.06.2024

10/10

Kolejny raz się nie zawiedliśmy. Bardzo miło spędzony czas :) trochę zabawy i refleksji jeśli chodzi o treść a obsada petarda. !!!

ms.....@po...ta.onet.pl | 20.06.2024

10/10

Wydarzenie podobało mi się. Zawierało element komedii - parodii roli kobiecej w dzisiejszym świecie, i element dramatu - kiedy kobieta funkcjonuje w zamkniętym wyobrażeniu na temat jej miejsca w aktualnej rzeczywistości, zaspokaja oczekiwania innych, nie dba o siebie i o swoje potrzeby.

uw.....@gm...il.com | 13.06.2024

10/10

Super gra aktorska. Gorąco polecam

fi.....@ga...ta.pl | 10.06.2024

10/10

Swietna gra aktorska,dialogi zabawne -samo życie

ma.....@....pl | 9.06.2024

10/10

Bardzo dobra sztuka, z dużym humorem ale tez dajaca przestrzen na refleksje. Świetna gra aktorska. Juz poleciłam kilku moim znajomym.

ma.....@....com | 9.06.2024

10/10

fantastyczna obsada śpiew pani Ewy Konstancji Bułhak zaskakujący i fantastyczny - proszę więcej ról śpiewanych dla p.Ewy

iz.....@gm...il.com | 4.06.2024

10/10

świetna gra aktorska, ciekawy temat. nie nudziłam się.

ma.....@po...ta.onet.pl | 3.06.2024

10/10

Zjawiskowe przeżycie, najlepsi aktorzy, szczery śmiech, łzy wzruszenia. Victoria, True Woman Show, powinien zobaczyć każdy.❤️

ja.....@gm...il.com | 3.06.2024

10/10

Bardzo fajna, mądra sztuka. Doskonała gra aktorska.

ja.....@ya...oo.com | 2.06.2024

10/10

sztuka zachwycająca. Ciesze się, że mogłam zabrać ze sobą mój zespól nauczycielek było MEGA:)

dy.....@ak...ka.pl | 28.05.2024

10/10

Spektakl był rewelacyjny, będę polecać znajomym

an.....@....pl | 27.05.2024

10/10

Wspaniały spektakl - bardzo się cieszę, że się na niego wybrałam. Gra aktorska - super, Treść bardzo "na czasie", dotyka poważnych problemów, ale podana z dystansem, nie przytłacza, choć zmusza do refleksji .... wyjatkowo oryginalna reżyseria, zwłaszcza, że wykorzystuje techniki multimedialne. To jest dokładnie to co chcę oglądać wybierając się do teatru: rozrywka, która bawi ale jednocześnie porusza i daje do myślenia, . Na pewno wybiorę się na kolejny spektakl w Państwa Teatrze! :)

jo.....@ef...em.com | 26.05.2024

10/10

Super temat. Świetna obsada.. Byłam z córką, której równiez się bardzo podobalo. Napewno wybierzemy się ponownie na inną sztukę.

Wi.....@gm...il.com | 26.05.2024

10/10

Spektakl super, nie do końca komediowy ale z pewnością idealny na kobiecy wieczór. A Panom dający do myślenia…. Ale chusteczki obowiązkowe w torebce.

pr.....@gm...il.com | 25.05.2024

10/10

Świetny spektakl ukazujący współczesną kobietę w słodko-gorzkim klimacie. Cechy Super women ma każda z nas Ale nie każda zdaje sobie z tego sprawę. Dlatego warto w ten sposób docierać do świadomości kobiet i mężczyzn. Mężczyzn. Oni tez mają swoje obawy i leki. Chyba jesteśmy z tej samej gliny tyle, że wydobywanej w innych miejscach stąd różnice.Świetna zabawa prze 90 min., dynamiczna gra aktorska. Super 👍

el.....@gm...il.com | 25.05.2024

10/10

Polecam. Świetna o refleksyjna sztuka.

mi.....@gm...il.com | 25.05.2024

10/10

Bardzo dobry spektakl. Super scenariusz, zabawny, a jednocześnie z głębokim przesłaniem. Pani Anita Sokołowska gra niesamowicie!

al.....@gm...il.com | 7.05.2024

10/10

Bardzo dobry spektakl! Śmieszne, niegłupie żarty, piękny przekaz i świetna gra aktorska. Byłam dwa razy na spektaklu i wg mnie najlepsza obsada: z Zielińską, Kumorek, Sokołowską, Szałajko i Szczepaniakiem. Polecam :)

sz.....@gm...il.com | 1.05.2024

10/10

Świetna obsada i gra aktorska. Polecam

aw.....@sp...wa.pl | 27.04.2024

10/10

Rewelacyjna gra aktorska, świetna kondycja wszystkich aktorek i wspaniały głos Pana Maćka. Pomysłowy temat przedstawienia, samo życie :) wypisz wymaluj :)))

iw.....@gm...il.com | 26.04.2024

10/10

Najlepsza sztuka, na jakiej byłam. Pierwszy raz w życiu zdarzyło mi się popłakać w teatrze. Prawdziwy manifest kobiecości.

ka.....@....pl | 22.04.2024

10/10

Świetnie napisana i zagrana sztuka. Szczerze uśmiałyśmy się z rywalizacji między Matką Polką, a business woman ale było i wzruszenie, bo każda maska ma drugie dno. Dziękujemy za tyle przeżyć.

an.....@gm...il.com | 22.04.2024

10/10

Jeden z najlepszych spektakli jakie widziałam! Świetna historia, wspaniały scenariusz i brawurowa rola Krzysztofa Szczepaniaka!

Ch.....@gm...il.com | 22.04.2024

10/10

Cudowny, śmieszny, z humorem. Polecam każdemu!

iw.....@....pl | 21.04.2024

10/10

Spektakl świetnie zagrany,zabawny i równocześnie skłaniający do refleksji

ra.....@gm...il.com | 21.04.2024

10/10

Wspaniały spektakl i aktorzy

an.....@....pl | 21.04.2024

10/10

Wspaniałe show i świetna gra aktorów. Przedstawienie, które pokazuje zarowno słabości oraz wielką siłę bohaterek. Polecam wszystkim , którzy szukają "tego" wyjątkowego spektaklu.

aj.....@gm...il.com | 21.04.2024

10/10

cudowny, wzruszający, przepiękny spektakl

jo.....@pa...ka.com.pl | 11.03.2024

10/10

Super aktorstwo miło spędzony czas

iw.....@....pl | 10.03.2024

10/10

Fantastyczna sztuka, przeplatające elementy komedii oraz dramatu.

na.....@....pl | 10.03.2024

10/10

Wspaniały spektakl, cudowni aktorzy!

Ra.....@fr...ia.pl | 14.02.2024

10/10

Świetny spektakl, zarówno dla kobiet i mężczyzn. Śmiech stopniowo przykrywany jest przemyśleniem, czy jest sens dążenia do perfekcji. Udawanej, bo nie ma czegoś takiego jak prawdziwa doskonałość. Prócz spektaklu, bo ten można chwalić w każdym aspekcie! BTW: na temat organizacji wyjścia w Garnizonie Sztuki po spektaklu. Wymaga poprawki, bo korytarz jest bardzo niedrożny z uwagi na dużą liczbę osób odbierających kurtki i utrudnia wyjście osobom wychodzącym. Robi się zator.

mz.....@....pl | 14.02.2024

10/10

Świetny spektakl :) fajny pomysł na scenariusz. P. Krzysztof Szczepaniak rewelacja!

Mo.....@gm...il.com | 14.02.2024

Adres i dojazd

Garnizon Sztuki,

ul. Marii Konopnickiej 6, Warszawa

VICTORIA / True Woman Show

Warszawa, Garnizon Sztuki

cz., 05.09

19:00

od 120 zł

dostępne miejsca

pt., 06.09

19:00

od 120 zł

dostępne miejsca

śr., 25.09

19:00

od 120 zł

dostępne miejsca

cz., 26.09

19:00

od 120 zł

dostępne miejsca

Bilety dostępne do 05.09 godz. 18:30

Nasze benefity

Możliwość wymiany rezerwacji najpóźniej na 3 dni przed wydarzeniem

Powiadomienia o zmianie w repertuarze

Zwracamy pieniądze w 24h lub wymieniamy na inny termin w razie odwołania wydarzenia

Inne wydarzenia w tym miejscu

Nie wiesz na co się wybrać?

Zadzwoń do nas, pomożemy!