V Warszawska Wystawa Makiety Kolejowej. EDYCJA TT - zdjęcie

V Warszawska Wystawa Makiety Kolejowej. EDYCJA TT

7.31
(13 oceny)
UWAGA! BILET POKAZUJEMY NA TELEFONIE LUB W WERSJI WYDRUKOWANEJ KASJEROWI LUB OBSŁUSZE EKSPOZYCJI BEZPOŚREDNIO PRZED WEJŚCIEM NA SALĘ. W dniach 4-6 czerwca 2021 Stacja Muzeum oraz Grupa Modelarzy Kolejowych TT SILESIA zapraszają pasjonatów miniaturowej kolei na „V Warszawską Wystawę Makiety Kolejowej. Edycja TT”. Wystawa odbędzie się w Sali Lustrzanej Stacji Muzeum i potrwa aż trzy dni. Oprócz starannie dopracowanych modułów z trzema stacjami i przystankiem osobowym z ładownią, zwiedzający będą mogli podziwiać cały przekrój taboru kolejowego, głównie w barwach PKP z okresu powojennego. W piątek 4 czerwca prezentowany będzie tabor z III epoki modelarskiej, czyli ery parowozów. W sobotę 5 czerwca zaprezentowany zostanie już nowszy tabor, z lokomotywami spalinowymi i elektrycznymi z IV epoki, czyli lat 70 i 80. W niedzielę 6 czerwca na makiecie zrobi się kolorowo za sprawą taboru z V epoki, czyli przełomu wieku XX i XXI. UWAGA! Brak miejsc na zajęcia Kolejowe ABC dnia 5 czerwca. Wydarzeniem towarzyszącym będą warsztaty modelarskie, odbywające się równolegle do wystawy makiety. Warsztaty są dodatkowo płatne 20 zł/osoby. Wystawa będzie otwarta w godz. 9:00-19:00 (4-5 czerwca) i 10:00-16:00 (6 czerwca). Bilety: dorośli – 14 zł, dzieci i młodzież – 7 zł. Dzieci do lat 7 – wstęp wolny. Bilet wstępu na makietę jest jednocześnie biletem wstępu do muzeum. Organizatorzy: Stacja Muzeum, TT Silesia Partnerzy: Urząd Transportu Kolejowego, Roco, Fleischmann Modelleisenbahn, Noch, Auhagen, Profi Modell Thyrow i Herpa.

Realizacja

Stacja Muzeum, TT Silesia

Opinie naszych Widzów

(6)

10/10

Rewelacja. Oby więcej imprez w skali TT lepiej się prezentuje dla oglądających i więcej stacji się mieści.

to.....@bu...ek.pl | 10.06.2021

9/10

Synek zadowolony. Kontynuował zabawę w domu

zy.....@in...ia.eu | 7.06.2021

6/10

Rozwalone makiety, a to, że trzeba płacić za włączenie kolejki to skandal i śmieszno-żałosna rzeczywistość.

Qq.....@....pl | 7.06.2021

5/10

Organizatorzy bardziej zajmowali się sobą i swoimi zabawkami niż gośćmi.

pi.....@gm...il.com | 16.06.2021

3/10

Za te pieniądze — tak sobie. Za mało możliwości interakcji z organizatorami, wydawali się dogłębnie pochłonięci sami sobą. Duża część makiety odgrodzona taśmą. Dlaczego?

an.....@gr...la.info | 17.06.2021

2/10

Bardzo mało atrakcyjne wydarzenie. Twórcy wystawy zajęci sobą i swoją makietą kompletnie nie potrafiący zainteresować zwiedzających. Nie rozumiem po co taka wystawa jest organizowana.

ku.....@....pl | 9.06.2021

V Warszawska Wystawa Makiety Kolejowej. EDYCJA TT

Wydarzenie nie odbywa się w nadchodzącym czasie, ale gdy pojawi się nowy termin, damy Ci znać!

Nasze benefity

Możliwość wymiany rezerwacji najpóźniej na 3 dni przed wydarzeniem

Powiadomienia o zmianie w repertuarze

Zwracamy pieniądze w 24h lub wymieniamy na inny termin w razie odwołania wydarzenia

Nie wiesz na co się wybrać?

Zadzwoń do nas, pomożemy!