Targi Rzeczy Ładnych

7.94
(17 ocen)
Targi Rzeczy Ładnych 2023 ● 23-24 września, EXPO XXI, Warszawa -> BILETY ● 30 września - 1 października, Hala Stulecia, Wrocław -> BILETY W sprzedaży: ● Bilet wstępu - 15 zł (10 zł w przedsprzedaży online) ● Dzieci do lat 12 - bezpłatnie ___________________________________________ Targi Rzeczy Ładnych - największe i najlepsze targi designu w Polsce! Meble, akcesoria, grafika, lampy, ceramika i inne elementy wyposażenia wnętrz zaprojektowane przez starannie wybranych projektantów. to istny emocjonalny fajerwerk, bo takiej jesieni jak ta, nie było jeszcze w historii TRŁ. Każda edycja w tym roku to przystanek na trasie 10-lecia TRŁ i z tej okazji na każdej edycji czekają na Was zaskoczenia, niespodzianki, zdumienia i rozmach, z którego słyną Targi Rzeczy Ładnych. Przez cały wrzesień, w naszych mediach społecznościowych i na stronie www, będziemy Was zalewać najfajniejszymi i najciekawszymi markami, gwiazdami targów i specjalnymi ogłoszeniami. A tymczasem bądźcie z nami, dołączajcie do wydarzenia na FB, rezerwujcie czas i róbcie miejsce na ścianach, w mieszkaniach i domach!

Opinie naszych Widzów

(6)

10/10

Świetny dostęp do biletów w równie świetnej cenie. Znakomita organizacja sprawdzania biletów zakupionych. online. Znakomici twórcy ciekawych i ładnych rzeczy.

ag.....@gm...il.com | 2.10.2023

10/10

Bez zarzutu, byłam poraz pierwszy i czułam się nieco zagubiona, uprzejma obsługa służyła pomocą, dziękuję

kt.....@li...st.pl | 25.09.2023

7/10

Poprzednia lokalizacja w Konserze była o niebo lepsza. Odnoszę wrażenie, że było więcej wystawców, strefy były podzielone tematycznie i wchodziło się do konkretnego budynku. Targi miały tam dużo więcej klimatu niż w Expo.

al.....@gm...il.com | 5.10.2023

7/10

Brakuje stojaków na rowery, z miejscami parkingowymi też jest słabo jeśli przyjedzie się późnym popołudniem. Fajnie gdyby targi odbywały się w innym miejscu niż Expo.

pa.....@....pl | 27.09.2023

6/10

Samo miejsce było całkiem dobrze zorganizowane, ale wystawcy dosyć nudni. Brakowalo mi też papierowej mapy, zamiast QR. Dużo rzeczy się powtarzało u różnych wystawców.

ra.....@gm...il.com | 5.10.2023

5/10

Rzeczy faktycznie były ładne, nawet piękne, ale nie dało się ich w spokoju obejrzeć. W hali było albo zbyt dużo ludzi oglądających albo za dużo stoisk, przejścia były wąskie, połączenie targów z targami dla mam i dzieci dodatkowo dodało do tłumów wózki dziecięce – rodzicom na pewno też nie było łatwo się tam poruszać.

jo.....@gm...il.com | 2.10.2023

Targi Rzeczy Ładnych

Wydarzenie nie odbywa się w nadchodzącym czasie, ale gdy pojawi się nowy termin, damy Ci znać!

Nasze benefity

Możliwość wymiany rezerwacji najpóźniej na 3 dni przed wydarzeniem

Powiadomienia o zmianie w repertuarze

Zwracamy pieniądze w 24h lub wymieniamy na inny termin w razie odwołania wydarzenia

Nie wiesz na co się wybrać?

Zadzwoń do nas, pomożemy!