Targi Rzeczy Ładnych - zdjęcie

Średnia ocena

17 oddanych głosów

7,9 / 10

Targi Rzeczy Ładnych

Targi Rzeczy Ładnych 2023

● 23-24 września, EXPO XXI, Warszawa -> BILETY

● 30 września - 1 października, Hala Stulecia, Wrocław -> BILETY

W sprzedaży:

● Bilet wstępu - 15 zł (10 zł w przedsprzedaży online)

● Dzieci do lat 12 - bezpłatnie

___________________________________________

Targi Rzeczy Ładnych - największe i najlepsze targi designu w Polsce! Meble, akcesoria, grafika, lampy, ceramika i inne elementy wyposażenia wnętrz zaprojektowane przez starannie wybranych projektantów. to istny emocjonalny fajerwerk, bo takiej jesieni jak ta, nie było jeszcze w historii TRŁ. Każda edycja w tym roku to przystanek na trasie 10-lecia TRŁ i z tej okazji na każdej edycji czekają na Was zaskoczenia, niespodzianki, zdumienia i rozmach, z którego słyną Targi Rzeczy Ładnych. Przez cały wrzesień, w naszych mediach społecznościowych i na stronie www, będziemy Was zalewać najfajniejszymi i najciekawszymi markami, gwiazdami targów i specjalnymi ogłoszeniami.

A tymczasem bądźcie z nami, dołączajcie do wydarzenia na FB, rezerwujcie czas i róbcie miejsce na ścianach, w mieszkaniach i domach!

Opinie naszych widzów (6)

 • 10,0/ 10

  Świetny dostęp do biletów w równie świetnej cenie. Znakomita organizacja sprawdzania biletów zakupionych. online. Znakomici twórcy ciekawych i ładnych rzeczy.

  ag.....@gm...il.com / 02 października 2023

 • 10,0/ 10

  Bez zarzutu, byłam poraz pierwszy i czułam się nieco zagubiona, uprzejma obsługa służyła pomocą, dziękuję

  kt.....@li...st.pl / 25 września 2023

 • 7,0/ 10

  Poprzednia lokalizacja w Konserze była o niebo lepsza. Odnoszę wrażenie, że było więcej wystawców, strefy były podzielone tematycznie i wchodziło się do konkretnego budynku. Targi miały tam dużo więcej klimatu niż w Expo.

  al.....@gm...il.com / 05 października 2023

 • 7,0/ 10

  Brakuje stojaków na rowery, z miejscami parkingowymi też jest słabo jeśli przyjedzie się późnym popołudniem. Fajnie gdyby targi odbywały się w innym miejscu niż Expo.

  pa.....@....pl / 27 września 2023

 • 6,0/ 10

  Samo miejsce było całkiem dobrze zorganizowane, ale wystawcy dosyć nudni. Brakowalo mi też papierowej mapy, zamiast QR. Dużo rzeczy się powtarzało u różnych wystawców.

  ra.....@gm...il.com / 05 października 2023

 • 5,0/ 10

  Rzeczy faktycznie były ładne, nawet piękne, ale nie dało się ich w spokoju obejrzeć. W hali było albo zbyt dużo ludzi oglądających albo za dużo stoisk, przejścia były wąskie, połączenie targów z targami dla mam i dzieci dodatkowo dodało do tłumów wózki dziecięce – rodzicom na pewno też nie było łatwo się tam poruszać.

  jo.....@gm...il.com / 02 października 2023

Targi Rzeczy Ładnych - Adres i dojazd

https://targirzeczyladnych.pl/

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.