Miłość, seks i powroty - Cykl: “Scena z forum” Weź udział w spektaklu, w którym możesz wpłynąć na bieg opowiadanej historii! Zapraszamy na spektakl realizowany w popularnej na świecie formule teatru forum. Dzięki wskazówkom udzielanym przez widzów każde spotkanie z bohaterami kończy się inaczej. Pomóż im zmienić bieg wydarzeń. Odkryj z nami magię teatru zaangażowanego! O SPEKTAKLU Miłość, seks i powroty to momentami zabawna, momentami wzruszająca, dynamiczna opowieść o współczesnych relacjach partnerskich. Przedstawiamy trzy historie o świecie, w których każdy chce być kochany, i w których każdy marzy o spełnionym związku. Ale czy to w ogóle dzisiaj jest możliwe? Alex i Sasza od lat budują szczęśliwy związek, który dobrze funkcjonuje w bezpiecznej przystani akceptacji przyjaciół. Ale poza nią cały czas tkwią w szafie. Alex jest już zmęczona byciem “tylko przyjaciółką” Saszy podczas rodzinnych spotkań. Z kolei ta druga jest przerażona myślą o konfrontacji. Czy bohaterki znajdą kompromis? A może narastająca frustracja sprawi, że zaczną wątpić w swoje uczucie i podważać jego fundamenty? Tymczasem u Julii i Pawła wszystko jest super. Do momentu przekroczenia progu sypialni. Oboje żyją wspomnieniem czasów dawno minionych – namiętności i bliskości, które najpierw zapierały dech w piersiach i obezwładniały, a potem nagle zniknęły i pozostawiły dziurę trudną do wypełnienia. Więcej pikanterii, eksperymentów – pomysły się nie kończą… A może… “Otworzymy ten związek, kochanie, co myślisz?” Czy między nimi naprawdę jest tak dobrze, jak komunikują, że jest? Ela i Kacper są rodzicami, którzy długo starali się o dziecko. Tylko… Po jego narodzinach coś się między nimi zmienia – tamtych fal już nie ma. Rola rodziców przerasta ich jako parę, generuje konflikty. Najpierw wszystko było dobrze, a teraz lepiej czują się w towarzystwie innych ludzi. Osobno. Czy poza dzieckiem jeszcze coś ich w ogóle łączy? A może tak naprawdę to tylko oczekiwania społeczne i presja patriarchatu? To wszystko obejrzycie w pierwszej części! W drugiej – do akcji wkraczacie Wy – drodzy widzowie. Wybierzecie jedną z przedstawionych historii i pod czujnym okiem Jokera będziecie mogli zadać pytania bohaterom i podzielić się swoim doświadczeniem, a nawet wejść na scenę – jak to w spektaklu granym metodą teatru forum! Dzięki aktywnemu uczestnictwu widzów, wieczór zyska nowy wymiar – stanie się dialogiem o związkach i miłości. W końcu przez teatr opowiadamy o tym, co nas dotyka. Bywa zabawnie, bywa wzruszająco, zawsze ekscytująco.

Czas trwania: 120 minut

Organizator: Teatr XL imienia Artystów Zaangażowanych

Występują

Maciej Zuchowicz

Grzegorz Jarek

Diana Karamon

Milena Kranik

Katarzyna Hodana

Realizacja

Produkcja: TEATR XL Autorka: Diana Karamon Reżyseria: Diana Karamon Reżyseria świateł i konsultacje scenograficzne: Raptus Wybitny Kostiumy: Sebastian Szarata Autorska muzyka/teksty piosenek: Dominik Zacharski Występują: Katarzyna Hodony, Milena Kranik, Grzegorz Jarek, Tomasz Ostach/Maciej Zuchowicz Czas: 120 min.

Opinie naszych Widzów

(25)

10/10

Wspaniałe przedstawienie w którym to widzę zdecyduje którą historii kontynuować jak ma być kontynuowana. Aktorzy i reżyserką stanęli na wysokości zadania Polecam wszystkim.

M.....@pl...cy.pl | 21.01.2024

10/10

Myślałam, że to będzie mini gniot, a to był naprawdę fantastyczny, ciekawy emocjonalny spektakl! Bardzo dobrze się bawiłam :)

Mo.....@gm...il.com | 20.01.2024

10/10

Nie ma co pisać za dużo. Trzeba zobaczyć. Świetne przedstawienie!

wo.....@gm...il.com | 3.12.2023

10/10

Bardzo ciekawe doświadczenie, warto obejrzeć i uczestniczyć nie tylko z uwagi na doskonałą grę aktorską ale również ze względu na formułę spektaklu prowokującą do analiz socjologiczno- psychologicznych. Trudno wejść w tę konwencję ale za to po wejściu, trudno z niej wyjść. Zachęcam!

go.....@gm...il.com | 19.11.2023

10/10

Wciągneliście naszą grupę do dyskusji.gratulacje.

ha.....@....pl | 25.10.2023

10/10

Rewelacyjne przedstawienie,a teatr ma swój klimat.Polecam w 100%

ww.....@....pl | 22.10.2023

10/10

Świetne widowisko i bardzo ciekawy koncept angażowania publiczności. Polecam!

i......@gm...il.com | 21.10.2023

10/10

Niesamowite emocje podczas rozmowy z aktorami, co pozwoliło bardzo mocno wejść w odgrywane przez nich role. Rollecoster emocjonalny!

ir.....@po...ta.fm | 24.04.2023

10/10

Było wspaniałe! Dziękujemy za nowe doświadczenie. Polecamy.

Ke.....@gm...il.com | 19.03.2023

10/10

Cudowny, wartościowy wieczór ze sztuką ❤️

wl.....@gm...il.com | 18.03.2023

10/10

Wspaniała, poruszająca, zabawna, dająca do myślenia Sztuka przez 'S'.

ka.....@gm...il.com | 18.03.2023

10/10

Byliśmy z żoną zachwyceni. Wybieramy się na kolejny. Być może będzie to nasza ulubiona formuła.

po.....@gm...il.com | 29.01.2023

10/10

Dla mnie była to spotkanie z zupełnie nową formą przedstawienia. Początkowo niespecjalnie wciągnęły mnie przedstawione historie, były fajnie zagrane, ale bardzo dalekie od mojego życia, jestem bowiem o wiele starszy niż bohaterowie. Nie za bardzo zastanawiałem się nad tym co widzę i jak potoczyły się dalej przedstawiane losy. Przyjąłem historie tak jak podano i myślałem, że wyjdę troszkę rozczarowany. To się jednak diametralnie zmieniło kiedy Dżoker uruchomił forum. Nagle poczułem, że mimo wszystko losy bohaterów są dla mnie ważne, że chcę i mogę mieć na nie wpływ. Polecam każdemu aby to przeżyć taką zmianę ! ... w sumie nie tylko w teatrze :-) Tym razem jeszcze szczególne brawa dla widza, który był na tyle odważny aby zagrać część roli. Super to zrobił. Dzięki niemu było jeszcze ciekawiej zobaczyć koniec. Na pewno chętnie wrócę i serdecznie polecam Teatr XL.

tk.....@....com | 29.01.2023

10/10

Było super, mojej dziewczynie nawet udało się odegrać rolę na scenie jako aktorka.

ma.....@gm...il.com | 20.12.2022

10/10

Fantastyczny spektakl poruszający bardzo ważne tematy dotyczące milosci i komunikacji w związku. Jeszcze lepsze było to, że można było o tym podyskutować, zmienić bieg wydarzeń. Aktorzy świetnie wcielili się w rolę. Chętnie jeszcze raz wezmę udział w scenie z forum.

ma.....@gm...il.com | 11.12.2022

10/10

Sztos!

na.....@gm...il.com | 11.12.2022

10/10

ŚWIETNY! Na spektaklu prowadzonym metodą teatru forum byłam już drugi raz. Ważny i angażujący temat miłości i naszych potrzeb, często niespełnianych, o których nie potrafimy rozmawiać. Polecam każdemu zarówno ten spektakl jak i pozostałe propozycje Teatru XL - wspaniała atmosfera i ludzie tworzący to miejsce! Do zobaczenia!

an.....@gm...il.com | 28.11.2022

9/10

Dużo pozytywnej energii i zaangażowania w całym zespole. Konwencja trudna do wykonania wymagała pewnych uproszczeń. Pierwszy i trzeci epizod, mniej czytelny i spójny. Generalnie duży plus za pomysł i odważne wykonanie. Polecam.

TO.....@....PL | 18.12.2023

9/10

Dobrze poprowadzone i angażująca ‚sesja teatralna. Zycie samo :)

ro.....@gm...il.com | 3.12.2023

9/10

Świetnie się bawiłam! Znakomici aktorzy, prowadzący, zaplecze organizacyjne,

ol.....@gm...il.com | 23.04.2023

8/10

Dużo pozytywnej energii i zaangażowania w całym zespole. Konwencja trudna do wykonania wymagała pewnych uproszczeń. Pierwszy i trzeci epizod, mniej czytelny i spójny. Generalnie duży plus za pomysł i odważne wykonanie. Polecam.

TO.....@....PL | 18.12.2023

8/10

Ciekawa koncepcja spektaklu, świetna gra aktorska. Jedynie momentami wkradały się niezrozumiałe fragmenty – kiedy pan z panią się gonią dookoła pokoju odrobinę za długo, albo druga pani po raz kolejny zrzuca płaszcz – to takie mini dłużyzny, które trochę rozbijają flow spektaklu. Ale ogólnie moja ocena jest bardzo dobra! Gratulacje!

pi.....@le...tt.com.pl | 24.04.2023

8/10

Kameralne miejsce, świetny pomysł na interaktywne wydarzenie.

ma.....@gm...il.com | 12.12.2022

8/10

Spektakl dobry, gra aktorska bardzo dobra. Natomiast moim zdaniem na taki rodzaj - teatr forum publiczność nie jest gotowa. Być może zbieg okoliczności, a być może polska mentalność sprawiły, że bardzo trudno było mi wytrzymać do końca. Diana miała kontrolę nad przebiegiem, jednak komentarze widzów wymieniane między sobą były chamskie, sarkastyczne i wulgarne. Nie do aktorów tylko o osobach, które odważyły się powiedzieć swoje zdanie. Młodzi ludzie przeglądający insta, rozmawiający w trakcie, wyśmiewający innych… trudne było to doświadczenie… nie z winy teatru

ul.....@gm...il.com | 11.12.2022

7/10

Ta forma sprowokowała nas do rozmowy po przedstawieniu. Zastanawialiśmy się nad możliwościami i innymi rozwiązaniami. Nasza propozycja to jedna historia, którą mozemy bardziej zgłębić mając więcej czasu i dzięki temu będzie można w sztuce przejrzeć się jak w lustrze. Doświadczyć refleksji na głębszym poziomie.

ma.....@gm...il.com | 21.10.2023

Adres i dojazd

TEATR XL im. Artystów Zaangażowanych,

Pl. Hallera 5, Warszawa

MIŁOŚĆ, SEKS I POWROTY- Scena z Forum

Warszawa, TEATR XL im. Artystów Zaangażowanych

sb., 16.12.2023

20:00

-,-

odwołane

pt., 08.03

20:00

od 80 zł

dostępne miejsca

sb., 20.04

20:00

-,-

sprzedaż zakończona

pt., 26.04

20:00

-,-

sprzedaż zakończona

Sprzedaż on-line zakończona: Wydarzenie odwołane

Nasze benefity

Możliwość wymiany rezerwacji najpóźniej na 3 dni przed wydarzeniem

Powiadomienia o zmianie w repertuarze

Zwracamy pieniądze w 24h lub wymieniamy na inny termin w razie odwołania wydarzenia

Inne wydarzenia w tym miejscu

Nie wiesz na co się wybrać?

Zadzwoń do nas, pomożemy!