Księżniczka na ziarnku grochu

9.75
(8 ocen)
Dawno, dawno temu żył sobie młody Książę, który chciał pojąć za żonę prawdziwą księżniczkę. Ale jak to w baśniach bywa, nigdzie nie mógł znaleźć odpowiedniej kandydatki na żonę. Pewnej nocy, gdy nad królestwem szalała straszliwa burza, do bram pałacu zawitała zabłąkana dziewczyna podająca się za księżniczkę. Aby przekonać się o prawdziwości jej słów, mądra Królowa użyła pewnego fortelu… Pełna uroku, koloru i wesołych piosenek wersja znanej i lubianej baśni Andersena przeniesie dzieci w fantastyczny świat Króla Grocha, Królowej Grochówki i ich syna, Księcia Groszka. Dowcipne dialogi, nieoczekiwane zwroty akcji nie pozwolą na nudę,a zmieniająca się dekoracja, która szybko przeobraża scenerię przygód królewskiej rodziny, przykuje uwagę młodego widza. A zatem, jak skończy się historia młodego Księcia bezskutecznie poszukującego prawdziwej miłości i jaką rolę odegra w tym maleńkie ziarenko grochu ukryte pod stertami puchowych pierzyn? Zobaczcie sami!

Czas trwania: 65 minut

Występują

Paweł Brandys

Łukasz Dąbrowski

Szymon Grzybek

Katarzyna Gołąb

Paulina Dziuba

Opinie naszych Widzów

(4)

10/10

Córce bardzo się podobało. Polecamy!

mo.....@....pl | 14.04.2022

10/10

Piękne przedstawienie, świetna gra aktorska wszystkich występujących. W mojej ocenie rola Błazna po prostu rewelacyjna - gratulacje dla Aktorki.

jo.....@gm...il.com | 4.04.2022

10/10

Wspaniałe przedstawienie. Gratulacje!

ew.....@ya...oo.com | 7.03.2022

10/10

Zabawna i sympatyczna opowieść. Humor dla dzieci, ale starszy widz też się może uśmiechnąć. Urzekła mnie postać buraka! Polecam dla dzieciaczków 4+, więcej skorzystają, chociaż córeczka 3.5 letnia do dziś bawi się w teatrzyk i szykuje posłanie dla Księżniczki Fasolki. Było nam bardzo miło oglądać ten spektakl!

jo.....@gm...il.com | 5.06.2021

Księżniczka na ziarnku grochu

Wydarzenie nie odbywa się w nadchodzącym czasie, ale gdy pojawi się nowy termin, damy Ci znać!

Nasze benefity

Możliwość wymiany rezerwacji najpóźniej na 3 dni przed wydarzeniem

Powiadomienia o zmianie w repertuarze

Zwracamy pieniądze w 24h lub wymieniamy na inny termin w razie odwołania wydarzenia

Nie wiesz na co się wybrać?

Zadzwoń do nas, pomożemy!