Książeczka

Kiedy najlepiej rozpocząć przygodę z książką? Najlepiej od najnaja, od początku, od zaraz. Zapraszamy do obejrzenia naszej niezwykłej książki – pełnej barw, kształtów i dźwięków. Wiadomo, że książka może wspaniale pomóc dzieciom odkrywać świat. A jeśli jeszcze jest to niezwykła teatralna książka, to po prostu wciąga po uszy. Choć najnajmłodsi nie umieją czytać, odbierają świat wszystkimi zmysłami i uczą się więcej niż kiedykolwiek potem. Nasza książeczka nie ma liter, ale zawiera niezwykłe obrazy. Kryje na swoich kartach dużo tajemnic, ciekawych rzeczy do odkrywania, opowiada maluchom o świecie i chce im pokazać, jaki jest fascynujący. Percepcja i wyobraźnia małych widzów jest prowadzona stopniowo przez karty książki od geometrycznych figur i kontrastowych kolorów do wielobarwnych i różnorodnych w kształtach form wprowadzających dzieci w świat przyrody. Twórcy zafascynowani origami i kirigami budują świat Książeczki, który też może ożyć, jak wszystko w teatrze lalek. Po spektaklu aktorzy zapraszają dzieci i rodziców do wspólnej zabawy z papierem. Zachęcają do tworzenia swoich własnych małych książek świata, przy wykorzystaniu origami, kirigami i przede wszystkim wyobraźni. Spektakl przeznaczony dla dzieci do 3. roku życia.

Czas trwania: 45 minut

Organizator: Teatr Baj

Występują

Elżbieta Bieda

Marek Zimakiewicz

Realizacja

Reżyseria i scenografia: Elżbieta Bieda i Marek Zimakiewicz Muzyka: Kamil Zawiślak Konsultacje - psychopedagodzy kreatywności: Dominika i Karolina Orłowskie

Opinie naszych Widzów

(6)

10/10

Piękny, ciepły spektakl. Też dla dzieci powyżej 3 lat

an.....@gm...il.com | 5.10.2023

10/10

Polecam! Moja córka w wieku 4 lat była zachwycona. Bliski kontakt z widzem, Scena kameralna i poduchy na ziemi. Wszystko w przytulnym klimacie, doskonałym dla mniejszych dzieci. Zabawy interakcyjne na koniec przedstawienia. To wszystko sprawiło, że dziecko wyszło zachwycone i do tej pory trzyma papierowy kwiat w pokoju. 10 punktów na 10 :)

mi.....@....pl | 8.03.2021

10/10

Fajny pomysł. Dzieci zainteresowane :-)

ra.....@gm...il.com | 9.09.2019

10/10

Cudny!

Nb.....@gm...il.com | 2.12.2018

10/10

Świetne widowisko zarówno dla dzieci i dorosłych. Wszyscy byliśmy pod wrażeniem. Wyszliśmy wyciszeni i pozytywnie nastrojeni. Dziękujemy. Będziemy bywać częściej.

Ka.....@gm...il.com | 18.12.2017

9/10

Ciekawa wizualna koncepcja inspirowana ksiązkami pop up i orygami :)

an.....@gm...il.com | 18.01.2018

Zwiastuny

Adres i dojazd

Teatr Baj, Mała Scena

ul. Jagiellońska 28, Warszawa

Książeczka

Warszawa, Teatr Baj

nd., 28.01

15:00

-,-

sprzedaż zakończona

sb., 06.04

15:00

od 48 zł

ostatnie miejsca

sb., 06.04

16:30

od 48 zł

ostatnie miejsca

Sprzedaż on-line zakończona: ustaw powiadomienie, aby dostać email, kiedy bilety pojawią się w sprzedaży.

Nasze benefity

Możliwość wymiany rezerwacji najpóźniej na 3 dni przed wydarzeniem

Powiadomienia o zmianie w repertuarze

Zwracamy pieniądze w 24h lub wymieniamy na inny termin w razie odwołania wydarzenia

Inne wydarzenia w tym miejscu

Nie wiesz na co się wybrać?

Zadzwoń do nas, pomożemy!