Olsztyn Green Festival 2024

Olsztyn
CRS Ukiel

ZEW się budzi festiwal 2024

Lesko
Stadion Miejski

Matka

Warszawa
Teatr Ateneum

Pan Kleks. Powrót

Toruń
Teatr Muzyczny w Toruniu

Bitwa o Broadway

Chorzów
Chorzowskie Centrum Kultury

Dreams

Warszawa
Teatr Capitol

Friends

Warszawa
Teatr Capitol

DIVA 2. Lament królowej

Łódź
Teatr Kamila Maćkowiaka

#kopciuszek

Warszawa
Teatr Capitol

Niesamowite przygody 10 skarpetek

Toruń
Teatr Muzyczny w Toruniu

Kwartet

Warszawa
Teatr Ateneum

Pokaz iluzji dla całej rodziny

Żywiec
Miejskie Centrum Kultury w Żywcu

Wzrusz Moje Serce

Warszawa
Teatr Ateneum

Spaghetti Poloneze

Warszawa
Scena Relax

NIENASYCENI

Warszawa
Garnizon Sztuki

Cudowna terapia

Łódź
Teatr Kamila Maćkowiaka

GREASE

Warszawa
Scena Relax

Once

Toruń
Teatr Muzyczny w Toruniu

Zemsta

Wrocław
Wrocławski Teatr Komedia

CZARODZIEJSKI FLET. PRZEDSTAWIENIE DLA DZIECI / WOLFGANG AMADEUS MOZART

Warszawa
Muzeum Łazienki Królewskie

Boeing Boeing

Wrocław
Wrocławski Teatr Komedia

Pozytywni

Warszawa
Garnizon Sztuki

Abonament na szczęście

Warszawa
Scena Relax

VICTORIA / True Woman Show

Warszawa
Garnizon Sztuki

Co Jest Grane Festival 2024

Warszawa
Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski

Gaye Su Akyol - Jedyny Koncert w Polsce

Warszawa
Pardon, To Tu

Totalnie szczęśliwi

Łódź
Teatr Kamila Maćkowiaka

SEN NOCY LETNIEJ / FELIX MENDELSSOHN-BARTHOLDY

Warszawa
Studio Koncertowe Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego

Bliskie spotkanie za kulisami MAMMA MIA!

Warszawa
Teatr WAM

Smykofonia w Terminalu Kultury „Witaj wiosno!” 2024 - grupa wiekowa 2-5 lat

Warszawa
Terminal Kultury Gocław

FAIR PLAY bilety dla grup tel 669 694 949

Musical Fair Play w reżyserii Pawła Podgórskiego to wielowątkowy spektakl o przyjaźni, miłości, a przede wszystkim o trudnych relacjach pomiędzy młodymi ludźmi, a ich rodzicami. Akcja spektaklu rozgrywa się pomiędzy szkołą, a domem. Do klasy w sportowym liceum dołącza nowy kolega – Mateusz. Szybko wpada w wir stereotypowych zachowań i konfliktów. Niezwykle skromny i poukładany chłopak ze znakomitymi wynikami w sporcie i nauce, rozpoczyna rywalizację z obecnym mistrzem, klasowym pozerem – Igorem. Ojciec Igora z chorobliwą ambicją motywuje syna do przekraczania granic w celu osiągnięcia kolejnych zwycięstw. W międzyczasie w klasie rozgrywają się kolejne wątki, w których poznajemy Zosię – zhejtowaną nastolatkę o bardzo silnym charakterze, Amandę – uzależnioną od świata wirtualnego dziewczynę Igora, Damiana – zagubionego w swojej nieakceptowanej orientacji, Oliwię i Maję – kolejne ofiary zaniedbań rodziców oraz małą 7 letnią Matyldę, która marzy o zabawie z mamą. Ponadto poznajemy parę oddanych pracy nauczycieli oraz Matkę Amandy, która rozpoczyna walkę o poprawę relacji ze swoimi córkami. W spektaklu Fair Play usłyszymy współczesną muzykę musicalową o charakterze pop-rockowym, kompozytorów Rafała Karasiewicza i Jacka Winkla do tekstów autorstwa Aleksandry Potryku W spektaklu weźmie udział młody, 24-osobowy zespół wokalno-aktorsko-taneczny oraz znani z polskich scen znakomici aktorzy musicalowi. Pracę nad spektaklem inaugurującym otwarcie nowego teatru muzycznego na kulturalnej mapie stolicy obejmie zawodowy, profesjonalny zespół realizatorski. ____________________________________________________________________________________________ ZAPRASZAMY SZKOŁY PODSTAWOWE OD KLASY 5 ORAZ SZKOŁY ŚREDNIE . ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ RODZINY Z DZIEĆMI W WIEKU OD 11 LAT.

Czas trwania: 90 minut

Organizator: Teatr WAM

Realizacja

Scenariusz i reżyseria – Paweł Podgórski Muzyka – Rafał Karasiewicz Teksty piosenek – Aleksandra Potrykus-Wincza Choreografie – Emilia Czerko i Alan Piotrowski Przygotowanie wokalne oraz aranżacje wokalne – Marcin Wortmann Zespół wokalny – Paulina Mazepa Scenografia – Mariusz Napierała Produkcja – Marta Tabisz Stylizacje – Klaudia Ostrowska i Marta Tabisz Grafiki na kostiumach – Dawid Wojtecki

Opinie naszych Widzów

(34)

10/10

To było spaniele przeżycie! Byliśmy z dwójką mlodszych synów ( mamy ich czterech) w ramach ferii w stolicy. Urzekli nas młodzi aktorzy, muzyka, piosenki i ich wykonanie! Polecimy wszystkim szkołom w Bydgoszczy! BRAWO!BRAWO!BRAWO!!!REWELACJA! ♥️

jc.....@gm...il.com | 23.02.2024

10/10

Bardzo dobry pomyl, aby pokazać aktualne życie i podejście do życia nastolatków! Daje dużo do myślenia nie tylko dla młodzieży,ale też rodziców, dziadków i wychowawców! Bardzo dobry występ młodzieży!

ba.....@gm...il.com | 22.02.2024

10/10

Cudowny wspaniały spektakl dla całej rodziny. Uważam, że każdy nastolatek powinien obejrzeć to przedstawienie. Świetna gra, scenariusz ! polecam z całego serca !

se.....@sz...na.pl | 20.12.2023

10/10

Wspaniały musical! Mądre dialogi, przepiękne piosenki, fantastyczne kreacje aktorskie i taneczne. Polecam serdecznie!

ol.....@....pl | 5.11.2023

10/10

Sztuka "Fair play" powinna być obowiązkowa dla młodzieży szkoły podstawowej, klasy 7-8.

bi.....@gm...il.com | 6.05.2023

10/10

Doskonały scenariusz, choć moi uczniowie zwrócili uwagę na płytkość niektórych wątków( np. zbyt "szybką" poprawę relacji matki z córką). Ponadto świetna choreografia. Cenne było także spotkanie z reżyserem.

ma.....@gm...il.com | 30.04.2023

10/10

Wspaniały spektakl. Doskonale zagrany. Porusza bardzo ważne aspekty życia. Co więcej odzwierciedla prawdziwe życie nastolatków.

sw.....@gm...il.com | 26.04.2023

10/10

Wspaniały spektakl, Fantastyczni, utalentowani młodzi ludzie. Dużo energii, emocji i wzruszeń. Reżyser to cudowny człowiek ,który ma świetny kontakt z młodzieżą. Gorąco polecam:)

sa.....@....pl | 26.04.2023

10/10

FAN-TA-STY-CZNE wydarzenie! Dotyka wielu problemów młodzieży w obecnych czasach! Pogadanka Pana Pawła-sztos! Myślę, że i dorośli skorzystali. Ja na pewno! Widziałam 3 razy i z pewjością w nowym sezonie wrócę. Warto nad sobą pracować i stawiać właściwie wartości! Jak w zwierciadle możemy zobaczyć swoje słabości, jak i problemy młodych i starych. Świetny pretekst do rozmów z własnymi dziećmi i młodzieżą szkolną. Uważam że obowiązkowe do zobaczenia przez grupy szkolne 12+, szczególnie wobec wszechobecnych akcji stop hejt, idealnie wpasowuje się również w tę tematykę, której wciąż za mało podanej w przystępny sposób dla młodych. No i nie nie można pominąć fantastycznych artystów na scenie. Profesjonalizm na najwyższym poziomie! Gorąco polecam!

ma.....@gm...il.com | 25.04.2023

10/10

Wspaniale przedstawienie dla młodych ludzi. Ja już 37 lat mam ale też dużo się z niego nauczylem

Pa.....@gi...ri.pl | 24.04.2023

10/10

IDEALNY SPEKTAKL DLA MŁODZIEŻY DLA RODZICÓW I NAUCZYCIELI !!!!! OBSADA Z 22.04 NAJLEPSZA .... MŁODZI AKTORZY BARDZO PRZEKONYWUJĄCY ..... WOKALNIE I TANECZNIE REWELACJA ..... OBOWIĄZKOWY SPEKTAKL DLA KAŻDEJ SZKOŁY

ML.....@GM...IL.COM | 23.04.2023

10/10

MUZYCZNA, TANECZNA I AKTORSKA REWELACJA !!!!! DO TEGO BARDZO MĄDRY PRZEKAZ. POLECAM !!!!!!!!

ML.....@GM...IL.COM | 23.04.2023

10/10

Bardzo przyjemny, rodzinny spektakl. Dużo przemyślanych scen zbiorowych. Dobrze się ogląda. Wokalnie co najmniej kilka naprawdę dobrych numerów zaśpiewanych na wysokim poziomie. Polecam!

el.....@gm...il.com | 23.04.2023

10/10

Doskonaly musical dla starszych dzieci i młodzieży. Warto pójść z rodziną, żeby potem podyskutować o współczesnych problemach dzieci albo zachęcić całą klasę ( w tygodniu są spektakle poranne głównie dla szkół). Mam nadzieje że bedzie grany też w kolejnym sezonie:) dziękuję

ka.....@gm...il.com | 23.04.2023

10/10

Rewelacyjne ,bardzo na czasie i wiele jeszcze pozytywnych przymiotników dokonałem analizy spektaklu z uczniami, na pewno po wakacjach zabiorę następne klasy z którymi będę pracował.

te.....@po...ta.onet.pl | 19.04.2023

10/10

suuuuper

ks.....@....pl | 19.04.2023

10/10

Musical porusza ważne kwestie współczesnego wychowania młodego pokolenia. To są problemy samych młodych, ale tez rodziców i nauczycieli. W tym spektaklu może zobaczyć się bie każdy od młodego brata/siostry zbuntowanego nastolatka po rodzica, który stara się jak może polaczyc funkcje zapracowanej mamy utrudzonego byciem dwojgiem rodziców. Polecam.

br.....@gm...il.com | 18.04.2023

10/10

Rewelacyjny Musical.Niesamowite rzeczy młodzież robi w tym teatrze.

ka.....@....pl | 5.04.2023

10/10

SUPER!!!!

m......@gm...il.com | 1.04.2023

10/10

Bardzo dobry spektakl.Aktualne problemy. Moze być pretekstem do dyskusji. Bardzo dobre sekwencje baletowe. Taniec z piłkami robi wrażenie,

b......@in...ia.pl | 29.03.2023

10/10

Spektakl z przesłaniem i to nie tylko dla młodzieży godny polecenia wprawia w doskonały nastroj

do.....@gm...il.com | 26.03.2023

10/10

Bardzo wartościowy musical poruszający serce oraz umysł poprzez muzyczne przedstawienie m.in. kwestii uczciwości, samoakceptacji i przyjaźn. Polecam.

ch.....@....pl | 26.03.2023

10/10

TEATR WAM jak zawsze w formie. "Fair Play" powinien być obowiązkową pozycją wśród szkolnych wyjść. Traktuje o ważnych sprawach, porusza trudne tematy i pomaga przywrócić wartościom należne im miejsce. A to wszystko w fantastycznej, musicalowej formie na najwyższym poziomie artystycznym. Ze wszech miar słusznie doceniany i nagradzany. Obowiązkowa pozycja dla wszystkich rodzin z nastolatkami!

ds.....@....eu | 26.03.2023

10/10

Rewelacyjny spektakl pod każdym względem. Bardzo ważny temat. Dla nauczycieli możliwość przeprowadzenia ciekawej lekcji jako kontynuacja spektaklu.

bu.....@gm...il.com | 26.03.2023

10/10

Mam tylko jedną, jedyną uwagę. Organizacyjnie to może być trudne, ale jedynym problemem ( z mojego wczorajszego doświadczenia ) - niestety istotnym - jest łączenie na widowni grup w różnym wieku od ok. klasy 6 szkoły podstawowej do klasy 4 szkoły średniej. Młodzież szkoły podstawowej bardzo przeszkadzała sowim głośnym zachowaniem w oglądaniu spektaklu. Możliwość przeżywania treści i refleksji była przez to bardzo ograniczona. Generalnie pomysł i realizacja od początku do końca - świetna. Bardzo dziękujemy

hk.....@zs...ie.pl | 22.03.2023

10/10

Świetny spektakl dla młodzieży

ag.....@gm...il.com | 3.12.2022

10/10

Bardzo fajne

be.....@gm...il.com | 23.11.2022

10/10

Dużo emocji zarówno dla młodzieży, jak i dla ich opiekunów. Momenty obfite w mocne przeżycia, emocje, wzruszenie. Bardzo pozytywny przekaz. Super wrażenia artystyczne. Młodość, energia i motywacja.

ju.....@gm...il.com | 22.11.2022

10/10

Fajne przedstawienie dla młodziezy szkolnej, profesjonalnie wykonanie, swietny scenariusz- rewelacyjny pomysl

ko.....@ko...po.pl | 19.11.2022

9/10

Energetyczny, w słusznej sprawie, dobrze zaśpiewany.

ma.....@gm...il.com | 25.11.2022

8/10

Fajni młodzi ludzie. Piękne głosy, taniec. Gratulacje.

mo.....@po...ta.onet.pl | 23.04.2023

8/10

Mam 40 plus i byłam z nastoletnimi dziećmi. Im się podobało, ale wszyscy jesteśmy zdania, że to dla młodzieży 14+ i nie mniej. Moim zdaniem bohaterowie w pierwszych scenach zmanierowani jak w amerykanskich filmach dla nastolatków klasy C. Dziewczyny mega zepsute, wątek homo, którego młodsi nie wyłapią. Moi stwierdzili, że u nich w szkołach nikt się tak nie zachowuje. Poza tym dużo wzruszających scen o relacjach młodych z rodzicami. Gra aktorska, taniec, piosenki - na najwyższym poziomie.

ms.....@gm...il.com | 27.03.2023

8/10

Spektakl podkreślał jak ważne w życiu młodzieży, ale też dorosłych jest uczciwe zachowanie. Pokazał też bolączki współczesnych, cybernetycznych czasów.

ag.....@in...ia.eu | 26.03.2023

7/10

Brawo dla utalentowanej młodzieży I dziękuję za podjęcie w sztuce ważnych I życiowych tematów. Po spektaklu rozmawiałam ze znajomą, która jako mama dorosłego już chłopaka opowiadała mi z jakimi wyzwaniami mierzyła się rodzina gdy był nastolatkiem. Chociaż ona sama nie oglądała tej sztuki to miałam wrażenie,że opowiada mi scenariusz tego spektaklu. Wspominała jak bardzo potrzebowała wtedy pomocy, a czuła się osamotniona w wychowywaniu syna. Zatem ta sztuka jest ważnym głosem w sprawie młodych I ich rodzin, ponieważ unaocznia prawdę o trudach życia w rodzinie I społeczeństwie, które pędzą z duchem czasu, ale nie można w tym zapominać o zasadach fair play, by żyć godnie i w poszanowaniu najważniejszych wartości, takich jak miłość, rodzina, przyjaźń I prawo człowieka do nauki, rozwijania się, jak również do popełniania błędów. Dajmy sobie więcej akceptacji, szacunku I wsparcia psychicznego, a z każdej sytuacji wyjdziemy razem na prostą.

ks.....@in...ia.pl | 28.03.2023

Adres i dojazd

Teatr WAM,

Galeria Młociny – Poziom +2, Zgrupowania AK Kampinos 15, Warszawa

FAIR PLAY bilety dla grup tel 669 694 949

Warszawa, Teatr WAM

cz., 22.02

12:00

-,-

sprzedaż zakończona

wt., 23.04

10:00

od 65 zł

ostatnie miejsca

śr., 24.04

09:30

-,-

sprzedaż zakończona

śr., 24.04

12:00

od 65 zł

dostępne miejsca

cz., 25.04

09:30

-,-

sprzedaż zakończona

Sprzedaż on-line zakończona: ustaw powiadomienie, aby dostać email, kiedy bilety pojawią się w sprzedaży.

Nasze benefity

Możliwość wymiany rezerwacji najpóźniej na 3 dni przed wydarzeniem

Powiadomienia o zmianie w repertuarze

Zwracamy pieniądze w 24h lub wymieniamy na inny termin w razie odwołania wydarzenia

Inne wydarzenia w tym miejscu

Nie wiesz na co się wybrać?

Zadzwoń do nas, pomożemy!