Dolce Vitam - Cezary Ponttefski - zdjęcie

Dolce Vitam - Cezary Ponttefski

9.57
(14 oceny)
No witam, pewnie zobaczyliście to wydarzenie i sobie pomyśleliście - chryste panie, co ty cezarusznik wymyśliłeś, czy ty aby się na głowe nie pozamieniałeś z kimś na swoją niekorzyść? Przecież ty nie umiesz w crowdwork nic a nic, a ty chcesz całą godzinę zrobić na luźnej gaduszce? No tak, tak spróbuję, Michała Kutka to ze mnie nie będzie, ale mam w zanadrzu parę asów, bo nie będzie to taki konwencjonalny crowdwork special, to będzie trochę crowdwork special typu cuda wianki na kiju. Proszę mi zaufać i kupić bilet, za kilka zeta zrobię bilety, ja tam na kasę nie jestem łasy. Liczba miejsc ograniczona ze względu na wiadomo co, także proszę to mieć na względzie, żeby się nie obudzić z ręką w nocniku. Do zobaczenia!

Opinie naszych Widzów

(5)

10/10

No humor mi poprawił gituwa. Realizacja internetowa też pierwsza klasa ze strony Resortu. Dzięki!

po.....@gm...il.com | 11.03.2021

10/10

Cezary Ponttefski to ścisła czołówka światowej komedii! Nie zawiódł, nigdy nie zawodzi! Crowdwork na miarę Michau Kutku! Wspaniale!

mg.....@....pl | 1.03.2021

10/10

Bardzo mocno polecam Pana Cezarego, nietuzinkowa postać na scenie. Błyskotliwy oraz precyzyjny. Niesamowicie lekki styl, komunikacja z publicznością bez nadęcia- wręcz przyjacielska. Bardzo fajnie spędzony czas- polecam każdemu, kto ceni lekki, ale bardzo błyskotliwy humor w przyjemnej atmosferze.

mi.....@....pl | 1.03.2021

10/10

Ale super! I bardzo zabawnie!

da.....@gm...il.com | 1.03.2021

10/10

Cezary Ponttefski to klasa sama w sobie. Jedyna rzecz w Polskiej komedii która potrafi mnie rozśmieszyć. Bawiłem się bardzo dobrze mimo stanów depresyjnych. Polecam.

da.....@gm...il.com | 1.03.2021

Dolce Vitam - Cezary Ponttefski

Wydarzenie nie odbywa się w nadchodzącym czasie, ale gdy pojawi się nowy termin, damy Ci znać!

Nasze benefity

Możliwość wymiany rezerwacji najpóźniej na 3 dni przed wydarzeniem

Powiadomienia o zmianie w repertuarze

Zwracamy pieniądze w 24h lub wymieniamy na inny termin w razie odwołania wydarzenia

Nie wiesz na co się wybrać?

Zadzwoń do nas, pomożemy!