Ballady Leonarda Cohena w wykonaniu artystów Teatru Piosenki / Księga tęsknoty - zdjęcie

Ballady Leonarda Cohena w wykonaniu artystów Teatru Piosenki / Księga tęsknoty

10.00
(4 oceny)
Z okazji Dnia Matki zapraszamy na wyjątkowy koncert w wykonaniu artystów Teatru Piosenki, podczas którego usłyszymy niezapomniane ballady Leonarda Cohena w nowych przekładach Romana Kołakowskiego. Koncert stanie się opowieścią o tęsknocie za młodością, przyjaźnią, miłością i buntem. Nie będzie to jednak smutna historia, a przeniesienie w świat, w którym największą wartością jest muzyka i poezja. Wybrzmią ballady oraz wiersze autorstwa Leonarda Cohena (1934-2016), jednego z najpopularniejszych i najwybitniejszych współczesnych bardów. Utwory takie, jak: "Księga tęsknoty", "W wyobraźni mej", "Tańcz mnie po miłości kres", "Zuzanna", "Lubię patrzeć", "Jestem twój", "Kto przez ogień", "To ten walc", "Słynny niebieski prochowiec", "Ona jest" i "Alleluja!" usłyszymy w nowych przekładach Romana Kołakowskiego oraz aranżacjach artystów Teatru Piosenki. Koncert ukaże niezwykłą metaforykę kompozycji Leonarda Cohena, w której amerykańska otwartość i bezkompromisowość mieszają się z zachowawczą tradycją wschodnio-europejską, a religia judaistyczna z chrześcijaństwem i kontemplacją buddyjską.

Występują

Wystąpią artyści Teatru Piosenki: Bartłomiej Abramowicz, Grzegorz Bukowski, Agata Klimczak- Kołakowska, Damian Łukawski, Natalia Skipor i Leszek Zduń.

Realizacja

Zespół muzyczny w składzie: Bartłomiej Abramowicz - instrumenty klawiszowe, Grzegorz Bukowski - syntezator elektroniczny, Szymon Chudy - gitary, Mateusz Dwornik - gitara basowa, Radosław Pilarz - perkusja.

Opinie naszych Widzów

(1)

10/10

Świetny pomysł i znakomita realizacja. Cieszę się, że miałem okazję obejrzeć ten nastrojowy pełen ciepła spektakl.

to.....@gm...il.com | 27.05.2022

Ballady Leonarda Cohena w wykonaniu artystów Teatru Piosenki / Księga tęsknoty

Wydarzenie nie odbywa się w nadchodzącym czasie, ale gdy pojawi się nowy termin, damy Ci znać!

Nasze benefity

Możliwość wymiany rezerwacji najpóźniej na 3 dni przed wydarzeniem

Powiadomienia o zmianie w repertuarze

Zwracamy pieniądze w 24h lub wymieniamy na inny termin w razie odwołania wydarzenia

Nie wiesz na co się wybrać?

Zadzwoń do nas, pomożemy!