Vertigo & Odra Centrum Presents: Girls On Fire Christmas Songs - zdjęcie

Średnia ocena

3 oddane głosy

8,3 / 10

Vertigo & Odra Centrum Presents: Girls On Fire Christmas Songs

Zapraszamy na muzyczne spotkanie z trzema wokalistkami z zespołu Girls On Fire. Wystąpią: Marta Dzwonkowska, Joanna Cholewa, Monika Wiśniowska Basel, którym towarzyszyć będzie na instrumentach klawiszowych Tomasz Basel.

W repertuarze usłyszymy największe utwory świąteczne, które przeplatane będą kompozycjami popularnymi w specjalnych jazzowych aranżacjach. Będzie to pierwszy koncert organizowany przy współpracy Vertigo Jazz Club & Restaurant z Odra Centrum.

== Odra Centrum ==

Miejsce spotkań na wodzie. Odra jest niczym krwiobieg Wrocławia - dzięki rzece miasto żyje i rozkwita. Wokół Odry gromadzą się różne inicjatywy. Rzeka sprzyja spotkaniom. Jest swoistą arterią, która zasila miasto i naturę. Odra Centrum jest pierwszym wybudowanym na wodzie ośrodkiem edukacyjno-kulturalnym, w którym realizowane są projekty edukacyjne dotyczące szerzenia wiedzy na temat Odry, historii, ekologii, ochrony środowiska naturalnego rzek i akwenów. W ośrodku podejmowane są również projekty kulturalne i społeczne, mające na celu budowania tożsamość społeczności lokalnej. Na pokładzie działa również klimatyczna Odra Cafe z pyszną kawą, domowymi wypiekami i zjawiskowymi widokami na rzekę: https://odracentrum.org

ADRES KONCERTU: Odra Centrum, Wrocław, wybrzeże Juliusza Słowackiego 5B (tuż obok Mostu Grunwaldzkiego)

Na koncert zapraszamy również najmłodszych słuchaczy!

Czas trwania: 120 minut

Opinie naszych widzów (2)

  • 10,0/ 10

    Było wspaniale!

    an.....@gm...il.com / 18 grudnia 2021

  • 8,0/ 10

    bardzo miła atmosfera!

    wa.....@gm...il.com / 18 grudnia 2021

Vertigo Jazz Club & Restaurant - Adres i dojazd

ul. Oławska 13, Wrocław

http://vertigojazz.pl/

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.