Natalia Szczypuła - Trasa

Średnia ocena

5 oddanych głosów

10,0 / 10

Natalia Szczypuła - Trasa "Więcej"

Debiutancki krążek Natalii Szczypuły premierę miał zaledwie 16 grudnia, a już spotkał się z wieloma pochlebnymi opiniami. „Debiut na miarę sukcesu” (Polska Płyta/ Polska Muzyka), “Najlepsze często zostaje na koniec, taka wisienka na torcie na niemalże koniec roku. Zdecydowanie warto było czekać na pierwszą płytę Natalii Szczypuły” (Muzykoholicy), „Całkiem nowe na polskiej scenie muzyczne brzmienie” (Pytanie na Śniadanie, TVP 2).

Po świetnie przyjętej premierze debiutanckiego krążka Natalia Szczypuła rusza z długo oczekiwaną przez swoich fanów trasę koncertową. Słuchacze będą mieli okazję na żywo wsłuchać się w materiał zawarty na płycie. Odnajdziemy w nim różnorodne brzmienia od soulowej elegancji, przez radosny funk, ciepło brzmiące R'n'B, po rozbujany pop.

Dziennikarze muzyczni określili styl Natalii jako “GLAMOUR POP”. Koncerty artystki to niezapomniane przeżycie, oparte na interakcji z publicznością, szczerych, poruszających emocjach, bogactwie brzmienia i zapamiętywanych motywach, które nuci się jeszcze kilka dni po koncercie. Koncerty w pełnym, 8-osobowym składzie (z towarzyszeniem sekcji dętej), to żywa energia, prawdziwy performance na miarę wielkich scen.

Artystka wplata w swój autorski repertuar utwory ikon muzyki pop i soul, na których się wzorowała i z których czerpała inspirację, np. Beyonce, Alici Keys, czy Whitney Houston. Natalia nie przestaje zaskakiwać, częstując publiczność nowymi piosenkami na każdym koncercie.

----------------------------------------------------

REGULAMIN

1. Lokal przeznaczony jest dla osób powyżej 18 roku życia. Osoby niepełnoletnie nie zostaną wpuszczone na wydarzenia organizowane przez Vertigo Jazz Club & Restaurant.

2. Zakupu biletów mogą dokonywać jedynie osoby pełnoletnie.

3. Bilety wraz z rezerwacją stolika zawierają opłatę rezerwacyjną w wysokości 10zł/os, w jej ramach otrzymują Państwo drink powitalny.

4. Istnieje również możliwość zakupu biletu, który nie jest gwarancją miejsca siedzącego.

5. Wg regulaminu klubu, łączenie stolików nie jest możliwe.

6. Prosimy o punktualność. W wypadku spóźnienia lokal zastrzega sobie prawo do anulowania rezerwacji stolika

a) Prosimy o poinformowanie obsługi lokalu o możliwości spóźnienia się na wydarzenie pod numerem 71 335 21 29

b) W przypadku braku informacji, lokal zastrzega sobie prawo do anulowania rezerwacji miejsc przy stoliku bez zwrotu kosztów

7. W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących wydarzeń lub wątpliwości związanych z regulaminem, wiadomości mailowe prosimy kierować na adres: vertigojazz@vertigojazz.pl lub rezerwacje@vertigojazz.pl

Czas trwania: 120 minut

Opinie naszych widzów (2)

  • 10,0/ 10

    Było pięknie. Natalia super. Vertigo uwielbiam.

    ni.....@gm...il.com / 19 lutego 2023

  • 10,0/ 10

    wspaniałe wydarzenie na wysokim poziomie, warto było spędzić wieczór w super atmosferze, repertuar genialny <3

    al.....@po...ta.onet.pl / 19 lutego 2023

Vertigo Jazz Club & Restaurant - Adres i dojazd

ul. Oławska 13, Wrocław

http://vertigojazz.pl/

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.