Niespodziewany powrót - zdjęcie

Niespodziewany powrót

Gąszcz różnych wątków, które splatają się w wyśmienitą komedię – to właśnie „Niespodziewany powrót”. Spektakl w gwiazdorskiej obsadzie – na scenie Daniel Olbrychski i Tomasz Karolak – to doskonała rozrywka dla wymagającej widowni.

W „Niespodziewanym powrocie” Daniel Olbrychski wciela się w postać aktora, który ma zagrać Króla Leara. Szczególna trema i wielkie nadzieje związane z podjęciem tak dużego aktorskiego wyzwania nie są Olbrychskiemu obce. W końcu sam mierzył się z nimi, kiedy grał główne role w spektaklach Szekspira.

Tłem dla aktorskich rozterek są skomplikowane relacje rodzinne – kłopoty z partnerami, rodzicami i dziećmi, które niezwykle bawią, jeśli tylko nas nie dotyczą!

Ważną postacią jest zwłaszcza syn głównego bohatera – w tej roli doskonale znany publiczności z wielu produkcji telewizyjnych i kinowych Tomasz Karolak. Aktor o dużym talencie komediowym z wejściem w postać też nie będzie miał problemu – w końcu synem jest od urodzenia!

Dokąd zabrną te wszystkie wątki? Jak będzie się układać relacja ojca z synem? Jest tylko jeden sposób, by przekonać się o tym wszystkim – trzeba się wybrać do teatru!

NA WSZYSTKIE SPEKTAKLE ZAPEWNIAMY BEZPŁANY AUTOBUS SPOD OPERY WROCŁAWSKIEJ ORAZ POWRÓT.

Na scenie występuje Daniel Olbrychski, Tomasz Karolak.

Realizacja

Reżyseria: Magdalena Łazarkiewicz

Scenografia: Anna Seitz-Wichłacz

Muzyka: Antoni Komasa-Łazarkiewicz

Opinie naszych widzów (1)

  • 3,0/ 10

    Teatralna guma do żucia

    kr.....@gm...il.com / 12 grudnia 2021

ATM Scena na Bielanach - Adres i dojazd

ul. Dwa Światy 1
Bielany Wrocławskie, Kobierzyce

http://scenaatm.pl/

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.