Salon Jazzowy - Mateusz Kaszuba Solo - zdjęcie

Średnia ocena

1 oddany głos

10,0 / 10

Salon Jazzowy - Mateusz Kaszuba Solo

Fundacja EuroJAZZ i Warszawskie Towarzystwo Muzyczne zapraszają na koncert!

7 czerwca 2023, godz. 19.00

Mateusz Kaszuba - fortepian

Bilety do nabycia: https://kicket.com/.../warszawskie-towarzystwo-muzyczne,879

oraz na godzinę przed koncertem w kasie (TYLKO GOTÓWKA).

Przed koncertem muzyk będzie gościć na żywo w RadioJAZZ.FM w audycji #salonowerozmowy (start godz. 17.00)

Mateusz Kaszuba – jeden z najciekawszych pianistów młodego pokolenia. Lider Mateusz Kaszuba Trio. Wykształcony klasycznie (absolwent Uniwersytetu im. F. Chopina), kontynuuje naukę na Wydziale Jazzu Akademii Muzycznej w Krakowie w klasie dr Piotra Wyleżoła. Kształcił się także u wielu wybitnych artystów nowojorskiej sceny muzycznej, takich jak Aaron Goldberg, Matt Penman, Greg Hutchinson, Mike Moreno, Kendrick Scott, Greg Osby, Eric Wortham, Dave Douglas, Jason Palmer, Judy Niemack, czy Dena DeRose. Jest laureatem nagród na konkursach i festiwalach w całej Polsce.

🎹🎼🎹🎼🎹🎼🎹🎼🎹🎼🎹🎼🎹🎼🎹🎼

Salon Jazzowy to szczególne miejsce na jazzowej mapie Warszawy - koncerty mają charakter kameralnego spotkania bez podziału na scenę i publiczność, a muzycy grają na wyciągnięcie ręki. Występujący jazzmani to mistrzowie gatunku lub młodzi, ale szczególnie utalentowani młodzi adepci jazzu.

Współfinansowanie: m.st. Warszawa

Organizator: Warszawskie Towarzystwo Muzyczne im. Stanisława Moniuszki i Fundacja Popularyzacji Muzyki Jazzowej EuroJAZZ

Czas trwania: 60 minut

Opinie naszych widzów (1)

  • 10,0/ 10

    Koncert w kameralnej atmosferze Pałacyku Szustra zanurzonego w parkowej zieleni. To miejsce jak żadne inne służy takim koncertom. Mateusz Kaszuba, to wyjątkowy młody pianista, bardzo skromny wręcz zaskoczony tym, że jest publiczność, którą zachwyca się jego grą. Na pochwałę zasługują organizatorzy - Jerzy Szczerbakow i Agnieszka Cholwek.

    e......@....com / 09 czerwca 2023

Warszawskie Towarzystwo Muzyczne - Adres i dojazd

Morskie Oko 2

http://wtm.org.pl/

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.