Triathlon story, czyli chłopaki z żelaza - zdjęcie Triathlon story, czyli chłopaki z żelaza - zdjęcie Triathlon story, czyli chłopaki z żelaza - zdjęcie

Triathlon story, czyli chłopaki z żelaza

W hotelowym pokoju, wieczorem, przypadkowo spotykają się czterej uczestnicy zawodów triathlonowych. Każdy z nich zjawia się tam z innego powodu i każdy z nich czegoś innego oczekuje od startu. Łączy ich triathlon a co ich dzieli? Wszystko! Mają zupełnie odmienne poglądy na życie i odmienne życiowe doświadczenia, różne temperamenty i sprzeczne charaktery, nawet poczucie humoru każdy z nich ma inne.

Wydawać by się mogło, że nigdy się ze sobą nie dogadają, jednak wymykające się spod kontroli absurdalne zdarzenia powodują, że pomiędzy bohaterami zawiązuje się prawdziwe męskie porozumienie, a może nawet rodzi się męska przyjaźń.

„Triathlon story” rozbraja szczerością, uwodzi potężną dawką dobrego humoru i nie zwalnia tempa ani na chwilę. Bawi widzów od pierwszej do ostatniej minuty spektaklu. Nieoczekiwane zwroty akcji, brawurowe sytuacje i mistrzowska gra aktorska gwarantują doskonałą, pełną pozytywnych emocji rozrywkę.

Na scenie występuje Andrzej Deskur, Waldemar Błaszczyk, Leszek Lichota, Piotr Nowak, Michał Żurawski.

Twórcy

Reżyseria: Piotr Nowak

Scenariusz: Dorota Truskolaska Alibert

Visual Production - Adres i dojazd

https://visualproduction.pl/

Kup bilet