Dobry wieczór kawalerski, czyli na drugą nóżkę - zdjęcie Dobry wieczór kawalerski, czyli na drugą nóżkę - zdjęcie Dobry wieczór kawalerski, czyli na drugą nóżkę - zdjęcie Dobry wieczór kawalerski, czyli na drugą nóżkę - zdjęcie

Dobry wieczór kawalerski, czyli na drugą nóżkę

„Dobry Wieczór Kawalerski, czyli na drugą nóżkę” to najnowsza odsłona sztuki pokazującej szaleństwo kawalerskiego wieczoru. Podążając za zmieniającymi się trendami i upływającym czasem, twórcy przygotowali spektakl, który ani na chwilę nie zwalnia tempa i zaprasza widzów na dwa akty doskonałej zabawy. Co może się wydarzyć podczas takiego wieczoru? Otóż wydarzyć może się wszystko!

Każdy wieczór kawalerski to niezapomniana impreza! A ta jest wyjątkowa, pełna humoru, przewrotna i nieprzewidywalna. Nasi bohaterowie mają za sobą zaskakujące życiowe doświadczenia z kobietami i wyciągają z nich odmienne wnioski na temat relacji damsko-męskich. Co wyniknie ze skonfrontowania tak różnych punktów widzenia w przeddzień ślubu jednego z nich? Odpowiedź czeka na widzów!

„Dobry Wieczór Kawalerski, czyli na drugą nóżkę” bawi słowem, sytuacją i szczerością. Nie brakuje w nim paru chwil na refleksję i krótką zadumę nad tym nad czym zadumać się czasem trzeba. A wszystko to wybornie podane na scenie w formie błyskotliwych dialogów i dynamicznie wyreżyserowanych scen. „Dobry wieczór kawalerski czyli na drugą nóżkę” zaskakuje, relaksuje i co najważniejsze: skutecznie poprawia humor.

Spektakl grany jest w dwóch, zmieniających się obsadach (w jednej obsadzie jest pięciu aktorów).

Na scenie występują między innymi Marcin Rogacewicz, Waldemar Błaszczyk, Piotr Nowak, Michał Sitarski, Michał Piela, Michał Żurawski.

Visual Production - Adres i dojazd

https://visualproduction.pl/

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.