Rodzina - zdjęcie Rodzina - zdjęcie Rodzina - zdjęcie Rodzina - zdjęcie Rodzina - zdjęcie Rodzina - zdjęcie Rodzina - zdjęcie Rodzina - zdjęcie Rodzina - zdjęcie Rodzina - zdjęcie Rodzina - zdjęcie

Średnia ocena

3 oddane głosy
2 zainteresowane osoby

8,3 / 10

Rodzina

Spektakl połączonych zespołów Teatru 21 i TR Warszawa, badający temat współczesnej rodziny i relacji rodzinnych. Bazując na swoich osobistych doświadczeniach oraz rolach zagranych wcześniej w filmie i na scenie, aktorzy i aktorki obu teatrów tworzą rodzinną komedię omyłek, w której ciemna strona relacji rodzinnych spotyka się z tęsknotami i fantazjami na temat harmonijnej rodziny wprost z polskich seriali. Czy osoba z niepełnosprawnością może być pełnoprawnym członkiem / członkinią rodziny – nie tylko synem czy córką ale też ciocią, wujkiem, matką lub ojcem? Czy aktor/ka z niepełnosprawnością może być pełnoprawnym członkiem / członkinią rodziny teatralnej?

______________________________________________________________________________________________

Cena biletu normalnego na dany spektakl będzie rosnąć wraz z liczbą sprzedanych już miejsc na widowni. Najważniejsze dla widzów i widzek jest to, że im wcześniej zdecydujemy się na zakup, tym taniej możemy kupić bilety. Cena wyjściowa biletu w pierwszym dniu sprzedaży wynosić będzie 40 złotych, w zależności od frekwencji cena ta może maksymalnie wynieść 150 złotych.

Na scenie występują między innymi Magdalena Świątkowska, Piotr Swend, Izabella Dudziak, Daniel Krajewski, Sebastian Pawlak, Monika Frajczyk.

Opinie naszych widzów (3)

 • 10,0/ 10

  Aktorzy bardzo zaangażowani, dobrze grają .Jestem bardzo zadowolona. Marzenia się spełniają. Wszystko można Polecam

  ha.....@in...ia.pl / 23 stycznia 2023

 • 9,0/ 10

  Super sztuka - i bawi, i porusza. Zarówno 40sto- jak i 15-sto latkę :-)

  Bs.....@....pl / 30 maja 2023

 • 6,0/ 10

  spektakl uświadomił mi, że warto dbać o chwile w rodzinie, żeby śmiać się razem . Ktoś kiedyś powiedział, że życie jest grą, zagraj w nią dobrze.

  ka.....@....pl / 24 stycznia 2023

TR Warszawa - Adres i dojazd

ul. Marszałkowska 8, Warszawa

http://www.trwarszawa.pl/

Kup bilet