Pierwszy Mokotowski Międzynarodowy Konkurs Chopinowski dla ludzi bez talentu - zdjęcie Pierwszy Mokotowski Międzynarodowy Konkurs Chopinowski dla ludzi bez talentu - zdjęcie Pierwszy Mokotowski Międzynarodowy Konkurs Chopinowski dla ludzi bez talentu - zdjęcie Pierwszy Mokotowski Międzynarodowy Konkurs Chopinowski dla ludzi bez talentu - zdjęcie Pierwszy Mokotowski Międzynarodowy Konkurs Chopinowski dla ludzi bez talentu - zdjęcie Pierwszy Mokotowski Międzynarodowy Konkurs Chopinowski dla ludzi bez talentu - zdjęcie Pierwszy Mokotowski Międzynarodowy Konkurs Chopinowski dla ludzi bez talentu - zdjęcie Pierwszy Mokotowski Międzynarodowy Konkurs Chopinowski dla ludzi bez talentu - zdjęcie

Średnia ocena

38 oddanych głosów

9,3 / 10

Pierwszy Mokotowski Międzynarodowy Konkurs Chopinowski dla ludzi bez talentu

Współtwórcy „Kabaretu Na Koniec Świata” i serialu „Lala Poland” powracają w nowej odsłonie i zapraszają na Konkurs Chopinowski w wersji komediowej.

Pierwszy program “Teatrzyku Gędźba” to kolorowy, pełen abstrakcyjnego humoru show ze skeczami i piosenkami o Chopinie, muzyce oraz ogólnie pojętej kulturze wysokiej.

Jak zawsze w spektaklach tych artystów abstrakcja łączy się z groteską, sacrum przeplata się z profanum, uwypuklając absurdy otaczającej nas rzeczywistości i różne aspekty ludzkiej natury. Wszystko jak zawsze w bezpośrednim kontakcie z widownią i z zachowaniem dobrego smaku.

Spektakl trwa około 120 minut i przygotowany jest w kilku wersjach obsadowych.

Projekt zrealizowany we współpracy z Teatrem Scena Współczesna. Premiera pierwszego programu “Teatrzyku Gędźba” odbędzie się właśnie tutaj - na Nowej Scenie Teatru Scena Współczesna, przy ulicy Giordana Bruna 9 w Warszawie.

To będzie jedno z największych wydarzeń komediowych roku!

Czas trwania: 120 minut

Zwiastuny

Występują

Zuzanna Grabowska

Lucyna Malec

Michalina Sosna

Agata Wątróbska

Paweł Domagała

Paweł Koślik

Robert Majewski

Maciej Makowski

Monika Mariotti

Łukasz Matecki

Wojciech Solarz

Sebastian Stankiewicz

Arkadiusz Wrzesień

goście specjalni:

Jan Libka Baszczyn z zespołu Ruśce

(niepotwierdzone)

Jędrek Hupaś-Ścisło z zespołem

(niepotwierdzone)

Realizacja

Scenariusz:

Wojciech Solarz

Maciej Makowski

Reżyseria:

Maciej Makowski & Wojciech Solarz

Muzyka:

Fryderyk Chopin

Mateusz Wachowiak

Maciej Makowski

Koordynacja pracy artystycznej:

Julia Szczęsna

Projekt plakatu i programu:

Katarzyna Czapska

Fotografie:

Cezary Nowiński

Materiały filmowe:

Marceli Zielnik

Produkcja:

Monodia Studio

Gardenia Saska Film

Opinie naszych widzów (15)

 • 10,0/ 10

  świeże, aktualne, śmieszne, Chopin byłby dumny ;-) wreszcie jakieś zajęcie dla ludzi bez talentu :-))))

  to.....@gm...il.com / 09 maja 2022

 • 10,0/ 10

  Genialny!!

  ma.....@ya...oo.com / 05 kwietnia 2022

 • 10,0/ 10

  Dawno sie tak nie uśmiałam !

  ka.....@on...et.pl / 09 marca 2022

 • 10,0/ 10

  rzeczywiście "generował dobry humor" :)

  do.....@....pl / 27 lutego 2022

 • 10,0/ 10

  Występ ów zawiera w sobie odniesienia do wielu aktualnych lub niedawnych wydarzeń, trendów czy kultur. Wzbudza to we mnie podziw, zwłaszcza, iż niektórych z nich nie pojąłem i wątpię czy znalazłaby się osoba na sali, która wszystkie by zrozumiała. Bowiem zakres tych odniesień jest niezwykle szeroki - od znajomości kultury nastoletniej, przez nagłówki gazet pod Warszawskich po znajomość historii konkursu Chopinowskiego. Cały program składa się w jedną, spójną całość. I jest niewątpliwie efektem geniuszu reżyserów, scenarzystów, aktorów, ciężkiej pracy aktorów, wspaniałego podkładu muzycznego, o którym nie należy zapominać i jeszcze raz aktorów. Zachwyt mój zapewne państwo zrozumiecie, Gdy na spektakl Teatrzyku Gędźba pójdziecie.

  ka.....@gm...il.com / 26 lutego 2022

 • 10,0/ 10

  Polecam.Dwi godziny swietnej zabawy..

  pd.....@gm...il.com / 26 lutego 2022

 • 10,0/ 10

  Czekamy na kolejne spektakle!

  iw.....@....pl / 14 grudnia 2021

 • 10,0/ 10

  wspaniały sztuko/komedio/kabaret z znakomicie dobranymi proporcjami różnego rodzaju wysublimowanego humoru w zdecydowanie ambitniejszym wydaniu niż znamy z żenujących reklam traktujących nas jak dzieci lub kabaretów uważających zwykłe chamstwo za coś z czego się można śmiać. Może niepotrzebnie pojawiają się nazwiska, zupełnie przypadkowe podobieństwo do osób lub sytuacji z ich udziałem pozostawił bym domysłom inteligentnego widza.

  pa.....@kl...ak.eu / 09 grudnia 2021

 • 10,0/ 10

  Rewelacja!!! Ekipa z Kabaretu na Koniec Świata powraca w szczytowej formie, w dodatku w towarzystwie nowych znakomitych i utalentowanych aktorów. Najlepszą rekomendacją niech będzie to, że wybrałabym się na to przedstawienie jeszcze raz i kolejny i kolejny...

  re.....@....pl / 04 grudnia 2021

 • 10,0/ 10

  Wspaniałe przedstawienie, przepełnione inteligentnym żartem. Bardzo dobrze się bawiliśmy, płakaliśmy ze śmiechu. Cudownie spędziłam czas.

  m......@....pl / 04 grudnia 2021

 • 10,0/ 10

  Teatrzyk Gędźba to niepowtarzalne 120 minut wybitnych skeczy, poczucia humoru, radości, gry aktorskiej i oprawy muzycznej na najwyższym poziomie. Jeżeli chcecie spędzić wieczór, płacząc ze śmiechu, patrząc na bardzo uzdolnionych aktorów i muzyków, nie wahajcie się nawet sekundy i rezerwujcie bilety 😁 Na pewno wyjdziecie z Teatrzyku Gędźba zadowoleni i szczęśliwi 😊 Monika Szczepaniak

  mo.....@gm...il.com / 28 listopada 2021

 • 10,0/ 10

  W formie, jak zawsze!

  al.....@....pl / 28 listopada 2021

 • 9,0/ 10

  Jestem bardzo zadowolony. Początek niemrawy trochę, ze zbyt długim występem przedstawiciela "sponsora" ale potem już się rozkręciło i w drugiej części była świetna zabawa.

  ab.....@....pl / 26 lutego 2022

 • 4,0/ 10

  niepotrzebne dlużyzny,opoznienie spowodowalo, ze aktorzy grali bez przekonania i nie bawilie sami swietnie, jak to bywalo w Przodowniku. Sala mala i strasznie duszna-brak klimatyzacji

  iw.....@....pl / 27 marca 2022

 • 1,0/ 10

  Niestety totalnie nie mój humor. Czułam zażenowanie niektórymi dowcipami. Logistycznie wszystko ok.

  ch.....@gm...il.com / 08 marca 2022

Teatrzyk Gędźba - Adres i dojazd

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.