Filtry:

Sortuj:

Więcej filtrów:

Więcej filtrów
    Wybierasz się do muzeum, na koncert lub na spektakl w Warszawie? Zobacz krok po kroku, jak znaleźć najlepsze wystawy, koncerty, spektakle i inne wydarzenia kulturalne w Warszawie.
  1. Muzeum, teatr, koncert lub kino w Warszawie wyszukasz w górnym rozwijanym menu. W pierwszej kolejności wybierz miasto.
  2. Aby znaleźć bilety na wystawę, spektakl, koncert lub film w Warszawie, wybierz interesujący Cię zakres dat.
  3. Filtry umożliwiają też wybór konkretnych miejsc, dzięki czemu w prosty i szybki sposób kupisz bilety na koncert lub do kina, teatru czy muzeum.
  4. Wystawy, koncerty, spektakle i filmy w Warszawie możesz też sortować po dacie, ocenie lub popularności.

#TeatryDzieciom

Plan B (Pl. Zbawiciela, róg Al. Wyzwolenia)
Warszawa

★ Chcesz zostać (Nie)Świętym Mikołajem?
Niecodzienne okoliczności wymagają niecodziennych rozwiązań, dlatego w tym roku akcja charytatywna Nieświęci Mikołajowie łączy siły z Weź mnie. Do teatru (portalem ewejsciowki.pl) oraz kilkunastoma instytucjami kultury, by dostarczyć podwójną radość (a nawet i potrójną, jeśli pomożecie!) Rodzinnym Domom Dziecka. Wspólnie przeprowadzimy zbiórkę, która pozwoli na dostarczenie prezentów oraz niezbędnych produktów dla kilkudziesięciorga dzieci w całej Polsce.

★ Vlogmas 2020 - co tu się będzie działo?
Poza wywołaniem uśmiechów u dzieciaków i ich bliskich, chcemy także zadbać o Wasze nastroje, a przede wszystkim o podtrzymanie ho..ho..ho.. świątecznego ducha!
Od 10 do 24 grudnia, na platformie do transmisji wydarzeń kulturalnych VOD ewejsciowki.pl, będą zamieszczane krótkie improwizacje teatralne o tematyce świątecznej, w wykonaniu najlepszych aktorów i instytucji teatralnych. Jesteście ciekawi, jakie tematy podejmą Wasi ulubieni twórcy? Koniecznie śledźcie nasze wydarzenia. Oglądanie wszystkich odcinków jest całkowicie darmowe!

★ Jak możecie wesprzeć całą akcję? Uwaga, sposoby są trzy.

✔ Pierwsza opcja: oglądaj Vlogmasy i przelej dowolną kwotę na dedykowaną akcji zrzutkę: https://zrzutka.pl/e7a2jz . Dzięki tym środkom nasze elfy-pomocnicy zakupią prezenty dla dzieci z Rodzinnych Domów Dziecka oraz inne niezbędne produkty codziennego użytku dla ich rodzin. Bądź pewny/a - każda kwota jest super!
✔ Druga opcja: oglądaj Vlogmasy i wejdź w zakładkę “Dyskusja” wydarzenia na facebooku https://bit.ly/Teatry_Dzieciom . Przeczytaj listy które otrzymaliśmy od dzieci zaadresowane do Świętego Mikołaja i wybierz jeden, który - w pojedynkę bądź ze znajomymi - chciałbyś zrealizować. Jeśli jesteś zdecydowany, daj nam znać w komentarzu pod zdjęciem listu, że bierzesz odpowiedzialność za uśmiech właśnie tego dziecka. Następnie zakup prezent, dostarcz nam go NIEZAPAKOWANEGO między 14 a 16 grudnia w godzinach między 11:00 a 21:00 do Planu B (Pl. Zbawiciela, róg Al. Wyzwolenia). My zajmiemy się pakowaniem i logistyką. Później już tylko czekaj na nasze szczere podziękowania!
✔ Trzecia opcja: oglądaj Vlogmasy i podaj informację o naszej akcji dalej. Zrób to w najmniej newralgiczny dla Ciebie sposób. Chcesz wrzucić post i udostępnić wydarzenie? Będziemy zachwyceni. Jesteś raczej skryty/a? Wystarczy, że wyślesz informację o naszej akcji w wiadomości kilku znajomym. Pomaganie jest fajne, ale zrób to na własnych zasadach. Z tego miejsca ogromnie Ci dziękujemy za każde zaangażowanie.

★ Pssst… wiecie, komu dostarczycie radość?
Rodzinne Domy Dziecka to małe placówki zorganizowane w tradycyjnych domach rodzinnych, w których rodzice decydują się na wzięcie pod swoją opiekę - tymczasową bądź wieloletnią - dzieci osieroconych bądź pozbawionych opieki.
Co ważne, to nie jest świetlica środowiskowa. Dzieci mieszkają w tych domach na stałe. Mniej oficjalnie: prezenty od Was będą cieszyć małych i dużych (od rocznych bąbelków do świadomych siebie nastolatków!), których zwyczajne potrzeby i pragnienia wywołują po prostu wzruszenie. Gorąco zachęcamy - przeczytajcie załączone niżej listy.
W tym roku wspieramy:
Rodzinny Dom Dziecka w Gniewie
Rodzinny Dom Dziecka w Wołominie
Pogotowie Opiekuńcze Ciemne
Rodzinny Dom Dziecka w Cisiu
Rodzinny Dom Dziecka Państwa Markowskich w Chojnicach
Rodzinny Dom Serca w Subkowach
Rodzinny Dom Dziecka z Torunia
Oraz inne Rodzinne Domy Dziecka, które zgłosiły się do nas

❄ Instytucje i ludzie zaangażowani w akcje, którym już teraz najmocniej DZIĘKUJEMY
Teatr Capitol, Teatr Syrena, Teatr Druga Strefa, Spektaklove, Resort Komedii, Klub Komediowy, Potem-o-tem, Teatr Na Dole

❄ Spokojnych i zdrowych Świąt!

Repertuar #TeatryDzieciom w Warszawie

Brak wydarzeń spełniających kryteria wyszukiwania.