Filtry:

Sortuj:

Więcej filtrów:

Więcej filtrów
    Wybierasz się do muzeum, na koncert lub na spektakl w Warszawie? Zobacz krok po kroku, jak znaleźć najlepsze wystawy, koncerty, spektakle i inne wydarzenia kulturalne w Warszawie.
  1. Muzeum, teatr, koncert lub kino w Warszawie wyszukasz w górnym rozwijanym menu. W pierwszej kolejności wybierz miasto.
  2. Aby znaleźć bilety na wystawę, spektakl, koncert lub film w Warszawie, wybierz interesujący Cię zakres dat.
  3. Filtry umożliwiają też wybór konkretnych miejsc, dzięki czemu w prosty i szybki sposób kupisz bilety na koncert lub do kina, teatru czy muzeum.
  4. Wystawy, koncerty, spektakle i filmy w Warszawie możesz też sortować po dacie, ocenie lub popularności.

Teatr Wolandejski

ul.Lachmana 5

Teatr Wolandejski powstał w 2000 roku w Gimnazjum nr 43 w Warszawie jako teatr alternatywny - wszystko za sprawą kółka teatralnego, które prowadzone było przez pracujące w szkole nauczycielki języka polskiego. Zaangażowani w tworzenie teatru uczniowie po ukończeniu szkoły działalność teatralną przenieśli do Domu Kultury Śródmieście. Obecnie scena Teatru Wolandejskiego znajduje się w Domu Kultury Stokłosy przy ul. Lachmana 5 w Warszawie - jest to główna siedziba teatru.
Teatr Wolandejski tworzony jest przez ludzi pełnych pasji, kreatywnych i nieszablonowych, których wspólnym celem jest tworzenie sztuki.
Repertuar Teatru Wolandejskiego jest niezwykle wartościowy. Spektakle Teatru Wolandejskiego powstają nie tylko na podstawie tekstów klasycznych, a również na podstawie tekstów współczesnych. Poruszają najczęściej tematy ważne i trudne, zmuszają do pewnych refleksji - są niezwykle ciekawe i jednocześnie zrozumiałe dla widza. Spektakle Teatru Wolandejskiego są przygotowywane niezwykle starannie, wyróżnia je przede wszystkim znakomita gra aktorska. Oprócz tego Teatr Wolandejski zajmuje się również działalnością edukacyjną - tworzy inscenizacje edukacyjne dla różnego rodzaju instytucji prywatnych i publicznych.
Misją Teatru Wolandejskiego jest realizacja wartościowych projektów artystycznych, tworzenie możliwości rozwoju dla ludzi, którzy nie mają wykształcenia artystycznego, a także spełnianie potrzeb widzów.
Bilety i wejściówki do Teatru Wolandejskiego w najlepszych cenach kupić można za pomocą portalu www.eWejsciowki.pl