Musical improwizowany - Klub Komediowy - zdjęcie

Średnia ocena

29 oddanych głosów
2 zainteresowane osoby

8,0 / 10

Musical improwizowany - Klub Komediowy

Klub Komediowy zaprasza na jedyny, pierwszy i oryginalny - musical improwizowany - pierwsze w Polsce wydarzenie tego rodzaju. Grupa improwizatorów, aktorów i wokalistów na waszych oczach będzie tworzyć przedstawienie muzyczne. Wszystko improwizowane i wszystko na żywo - muzyka, dialog, piosenki. Potrzebny jest tylko tytuł.

Musical Improwizowany to bardzo dobrze znany i ceniony na świecie format. Swoje początki miał już w latach 60. XX w. w USA. Mało kto wie, że znany na całym świecie musical „Hair” miał improwizowane sceny.

Na scenie występują między innymi Maciej Nawrocki, Anna Iwanek, Kinga Kosik-Burzyńska, Weronika Nockowska, Bartłomiej Magdziarz, Katarzyna Kołeczek.

Czas trwania: 60 minut

Opinie naszych widzów (3)

 • 9,0/ 10

  Bardzo mi się podobała spójność musicalu, że całość odbywała się pod jednym tytułem i na koniec wszystkie sceny zostały jakoś połączone. W porównaniu do krótkich form improwizacji teatralnej, które dotąd widziałam i każda była na inny temat. Pierwszy raz widziałam musical improwizowany, a szczególne wrażenie na mnie zrobił profesjonalny śpiew aktorów i ich humor. ;)

  mo.....@gm...il.com / 22 marca 2016

 • 9,0/ 10

  Było naprawdę świetnie, aktorzy widać bawili się tym, co grali i było bardzo zabawnie. Aczkolwiek forma musicalu nie jest tym, co lubię najbardziej.

  zu.....@....pl / 22 marca 2016

 • 8,0/ 10

  Mam same pozytywne uczucia :) jeden z fajniejszych występów Klubu Komediowego na którym byłam

  kl.....@gm...il.com / 28 marca 2016

Teatr Wielki - Adres i dojazd

Plac Teatralny 1
Warszawa

Kup bilet