Selfie.com.pl - zdjęcie Selfie.com.pl - zdjęcie Selfie.com.pl - zdjęcie Selfie.com.pl - zdjęcie

Średnia ocena

6 oddanych głosów
90 zainteresowanych osób

9,3 / 10

Selfie.com.pl

Nawiązywanie relacji między ludźmi jeszcze nigdy nie było tak proste, jak dziś. Dzięki mediom społecznościowym, żeby z kimś porozmawiać, nie trzeba nawet otwierać ust. Można mieć setki znajomych i nigdy się z nimi nie spotkać. Ale znaleźć prawdziwą miłość, stworzyć prawdziwy związek i być ze sobą na zawsze, jest ciągle tak samo trudno.

Wiedzą o tym Brygida i Gerard, których małżeństwa zakończyły się przed czasem. Teraz próbują pomóc swoim dorosłym już dzieciom. Brygida ma trzydziestoletnią córkę Julię, która żyje w świecie romantycznych powieści. Gerard ma trzydziestoletniego syna, który żyje w świecie gier komputerowych.

Jedno selfie powoduje, że przyglądają się nie tylko sobie, ale swojemu życiu i chcą, żeby życie ich dzieci było inne. Niezależne od siebie Brygida i Gerard postanawiają ściągnąć ich na ziemię i znaleźć dla nich partnera ogłaszając się w mediach społecznościowych.

Brygida, widząc na portalu randkowym zdjęcie Pawełka, prawie się w nim zakochuje, za wszelką cenę chce umówić z nim swoją córkę. Oczywiście profilu nie założył Pawełek, tylko Gerard. Ale kiedy Brygida odpowiada, wysyłając zdjęcie Julii, Gerard niemal się w niej zakochuje, to idealna partnerka dla jego syna.

I wszystko mogłoby się skończyć szczęśliwie, gdyby nie to, że na pierwsze spotkanie z Julią, zamiast Pawełka, przychodzi Gerard, a na kolejne, zamiast Julii, przychodzi Brygida, a na domiar złego, żeby wyjaśnić nieporozumienie, Gerard idzie na następne spotkanie jako Paweł, i spotyka się z Brygidą, która udaje Julię.

Zanim dojdzie do happy endu, Julia i Pawełek muszą dać sobie szansę, żeby szansa pojawiła się także między Brygidą i Gerardem. Bo szansa jest zawsze, tylko trzeba działać.

Na scenie występuje Julia Kamińska, Filip Bobek, Piotr Zelt, Dorota Pomykała.

Czas trwania: 120 minut

Realizacja

Autor: Piotr Jasek

Reżyser: Maria Seweryn

Kostiumy: Tomasz Jacyków

Muzyka: Zdzisław Kalinowski

Scenografia: Katarzyna Adamczyk

Zdjęcia: Kamila Markiewicz-Lubańska

Producent: TeatrMY (www.teatrMY.pl)

Opinie naszych widzów (4)

 • 10,0/ 10

  Świetny spektakl. Pełen humoru..Warty zobaczenia

  ag.....@....pl / 30 października 2018

 • 10,0/ 10

  Spektakl rewelacyjny. Genialna gra aktorska. Bardzo chętnie wybrałabym się jeszcze raz. :)

  be.....@....pl / 13 grudnia 2017

 • 10,0/ 10

  Bardzo ciekawy a zrazem śmieszny spektakl. W sam raz dla ludzi w moim wieku (20lat) nie można powiedzieć,że teatr jest nudny dla nowych osób. Polecam każdemu !

  ol.....@gm...il.com / 19 września 2017

 • 7,0/ 10

  Bardzo dobra gra aktorów starszego pokolenia.

  so.....@....pl / 22 października 2018

Teatr WARSawy - Adres i dojazd

http://www.teatrwarsawy.pl/

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.