FAIR PLAY - zdjęcie FAIR PLAY - zdjęcie FAIR PLAY - zdjęcie FAIR PLAY - zdjęcie FAIR PLAY - zdjęcie FAIR PLAY - zdjęcie

Średnia ocena

62 oddanych głosów

9,6 / 10

FAIR PLAY

Musical Fair Play w reżyserii Pawła Podgórskiego to wielowątkowy spektakl o przyjaźni, miłości, a przede wszystkim o trudnych relacjach pomiędzy młodymi ludźmi, a ich rodzicami.

Akcja spektaklu rozgrywa się pomiędzy szkołą, a domem. Do klasy w sportowym liceum dołącza nowy kolega – Mateusz. Szybko wpada w wir stereotypowych zachowań i konfliktów. Niezwykle skromny i poukładany chłopak ze znakomitymi wynikami w sporcie i nauce, rozpoczyna rywalizację z obecnym mistrzem, klasowym pozerem – Igorem. Ojciec Igora z chorobliwą ambicją motywuje syna do przekraczania granic w celu osiągnięcia kolejnych zwycięstw.

W międzyczasie w klasie rozgrywają się kolejne wątki, w których poznajemy Zosię – zhejtowaną nastolatkę o bardzo silnym charakterze, Amandę – uzależnioną od świata wirtualnego dziewczynę Igora, Damiana – zagubionego w swojej nieakceptowanej orientacji, Oliwię i Maję – kolejne ofiary zaniedbań rodziców oraz małą 7 letnią Matyldę, która marzy o zabawie z mamą. Ponadto poznajemy parę oddanych pracy nauczycieli oraz Matkę Amandy, która rozpoczyna walkę o poprawę relacji ze swoimi córkami.

W spektaklu Fair Play usłyszymy współczesną muzykę musicalową o charakterze pop-rockowym, kompozytorów Rafała Karasiewicza i Jacka Winkla do tekstów autorstwa Aleksandry Potryku

W spektaklu weźmie udział młody, 24-osobowy zespół wokalno-aktorsko-taneczny oraz znani z polskich scen znakomici aktorzy musicalowi.

Pracę nad spektaklem inaugurującym otwarcie nowego teatru muzycznego na kulturalnej mapie stolicy obejmie zawodowy, profesjonalny zespół realizatorski.

____________________________________________________________________________________________

ZAPRASZAMY SZKOŁY PODSTAWOWE OD KLASY 5 ORAZ SZKOŁY ŚREDNIE .

ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ RODZINY Z DZIEĆMI W WIEKU OD 11 LAT.

Czas trwania: 90 minut

Twórcy

Scenariusz i reżyseria – Paweł Podgórski

Muzyka – Rafał Karasiewicz

Teksty piosenek – Aleksandra Potrykus-Wincza

Choreografie – Emilia Czerko i Alan Piotrowski

Przygotowanie wokalne oraz aranżacje wokalne – Marcin Wortmann

Zespół wokalny – Paulina Mazepa

Scenografia – Mariusz Napierała

Produkcja – Marta Tabisz

Stylizacje – Klaudia Ostrowska i Marta Tabisz

Grafiki na kostiumach – Dawid Wojtecki

Opinie naszych widzów (31)

 • 10,0/ 10

  Wspaniały musical! Mądre dialogi, przepiękne piosenki, fantastyczne kreacje aktorskie i taneczne. Polecam serdecznie!

  ol.....@....pl / 05 listopada 2023

 • 10,0/ 10

  Sztuka "Fair play" powinna być obowiązkowa dla młodzieży szkoły podstawowej, klasy 7-8.

  bi.....@gm...il.com / 06 maja 2023

 • 10,0/ 10

  Doskonały scenariusz, choć moi uczniowie zwrócili uwagę na płytkość niektórych wątków( np. zbyt "szybką" poprawę relacji matki z córką). Ponadto świetna choreografia. Cenne było także spotkanie z reżyserem.

  ma.....@gm...il.com / 30 kwietnia 2023

 • 10,0/ 10

  Wspaniały spektakl. Doskonale zagrany. Porusza bardzo ważne aspekty życia. Co więcej odzwierciedla prawdziwe życie nastolatków.

  sw.....@gm...il.com / 26 kwietnia 2023

 • 10,0/ 10

  Wspaniały spektakl, Fantastyczni, utalentowani młodzi ludzie. Dużo energii, emocji i wzruszeń. Reżyser to cudowny człowiek ,który ma świetny kontakt z młodzieżą. Gorąco polecam:)

  sa.....@....pl / 26 kwietnia 2023

 • 10,0/ 10

  FAN-TA-STY-CZNE wydarzenie! Dotyka wielu problemów młodzieży w obecnych czasach! Pogadanka Pana Pawła-sztos! Myślę, że i dorośli skorzystali. Ja na pewno! Widziałam 3 razy i z pewjością w nowym sezonie wrócę. Warto nad sobą pracować i stawiać właściwie wartości! Jak w zwierciadle możemy zobaczyć swoje słabości, jak i problemy młodych i starych. Świetny pretekst do rozmów z własnymi dziećmi i młodzieżą szkolną. Uważam że obowiązkowe do zobaczenia przez grupy szkolne 12+, szczególnie wobec wszechobecnych akcji stop hejt, idealnie wpasowuje się również w tę tematykę, której wciąż za mało podanej w przystępny sposób dla młodych. No i nie nie można pominąć fantastycznych artystów na scenie. Profesjonalizm na najwyższym poziomie! Gorąco polecam!

  ma.....@gm...il.com / 25 kwietnia 2023

 • 10,0/ 10

  Wspaniale przedstawienie dla młodych ludzi. Ja już 37 lat mam ale też dużo się z niego nauczylem

  Pa.....@gi...ri.pl / 24 kwietnia 2023

 • 10,0/ 10

  IDEALNY SPEKTAKL DLA MŁODZIEŻY DLA RODZICÓW I NAUCZYCIELI !!!!! OBSADA Z 22.04 NAJLEPSZA .... MŁODZI AKTORZY BARDZO PRZEKONYWUJĄCY ..... WOKALNIE I TANECZNIE REWELACJA ..... OBOWIĄZKOWY SPEKTAKL DLA KAŻDEJ SZKOŁY

  ML.....@GM...IL.COM / 23 kwietnia 2023

 • 10,0/ 10

  MUZYCZNA, TANECZNA I AKTORSKA REWELACJA !!!!! DO TEGO BARDZO MĄDRY PRZEKAZ. POLECAM !!!!!!!!

  ML.....@GM...IL.COM / 23 kwietnia 2023

 • 10,0/ 10

  Bardzo przyjemny, rodzinny spektakl. Dużo przemyślanych scen zbiorowych. Dobrze się ogląda. Wokalnie co najmniej kilka naprawdę dobrych numerów zaśpiewanych na wysokim poziomie. Polecam!

  el.....@gm...il.com / 23 kwietnia 2023

 • 10,0/ 10

  Doskonaly musical dla starszych dzieci i młodzieży. Warto pójść z rodziną, żeby potem podyskutować o współczesnych problemach dzieci albo zachęcić całą klasę ( w tygodniu są spektakle poranne głównie dla szkół). Mam nadzieje że bedzie grany też w kolejnym sezonie:) dziękuję

  ka.....@gm...il.com / 23 kwietnia 2023

 • 10,0/ 10

  Rewelacyjne ,bardzo na czasie i wiele jeszcze pozytywnych przymiotników dokonałem analizy spektaklu z uczniami, na pewno po wakacjach zabiorę następne klasy z którymi będę pracował.

  te.....@po...ta.onet.pl / 19 kwietnia 2023

 • 10,0/ 10

  suuuuper

  ks.....@....pl / 19 kwietnia 2023

 • 10,0/ 10

  Musical porusza ważne kwestie współczesnego wychowania młodego pokolenia. To są problemy samych młodych, ale tez rodziców i nauczycieli. W tym spektaklu może zobaczyć się bie każdy od młodego brata/siostry zbuntowanego nastolatka po rodzica, który stara się jak może polaczyc funkcje zapracowanej mamy utrudzonego byciem dwojgiem rodziców. Polecam.

  br.....@gm...il.com / 18 kwietnia 2023

 • 10,0/ 10

  Rewelacyjny Musical.Niesamowite rzeczy młodzież robi w tym teatrze.

  ka.....@....pl / 05 kwietnia 2023

 • 10,0/ 10

  SUPER!!!!

  m......@gm...il.com / 01 kwietnia 2023

 • 10,0/ 10

  Bardzo dobry spektakl.Aktualne problemy. Moze być pretekstem do dyskusji. Bardzo dobre sekwencje baletowe. Taniec z piłkami robi wrażenie,

  b......@in...ia.pl / 29 marca 2023

 • 10,0/ 10

  Spektakl z przesłaniem i to nie tylko dla młodzieży godny polecenia wprawia w doskonały nastroj

  do.....@gm...il.com / 26 marca 2023

 • 10,0/ 10

  Bardzo wartościowy musical poruszający serce oraz umysł poprzez muzyczne przedstawienie m.in. kwestii uczciwości, samoakceptacji i przyjaźn. Polecam.

  ch.....@....pl / 26 marca 2023

 • 10,0/ 10

  TEATR WAM jak zawsze w formie. "Fair Play" powinien być obowiązkową pozycją wśród szkolnych wyjść. Traktuje o ważnych sprawach, porusza trudne tematy i pomaga przywrócić wartościom należne im miejsce. A to wszystko w fantastycznej, musicalowej formie na najwyższym poziomie artystycznym. Ze wszech miar słusznie doceniany i nagradzany. Obowiązkowa pozycja dla wszystkich rodzin z nastolatkami!

  ds.....@....eu / 26 marca 2023

 • 10,0/ 10

  Rewelacyjny spektakl pod każdym względem. Bardzo ważny temat. Dla nauczycieli możliwość przeprowadzenia ciekawej lekcji jako kontynuacja spektaklu.

  bu.....@gm...il.com / 26 marca 2023

 • 10,0/ 10

  Mam tylko jedną, jedyną uwagę. Organizacyjnie to może być trudne, ale jedynym problemem ( z mojego wczorajszego doświadczenia ) - niestety istotnym - jest łączenie na widowni grup w różnym wieku od ok. klasy 6 szkoły podstawowej do klasy 4 szkoły średniej. Młodzież szkoły podstawowej bardzo przeszkadzała sowim głośnym zachowaniem w oglądaniu spektaklu. Możliwość przeżywania treści i refleksji była przez to bardzo ograniczona. Generalnie pomysł i realizacja od początku do końca - świetna. Bardzo dziękujemy

  hk.....@zs...ie.pl / 22 marca 2023

 • 10,0/ 10

  Świetny spektakl dla młodzieży

  ag.....@gm...il.com / 03 grudnia 2022

 • 10,0/ 10

  Bardzo fajne

  be.....@gm...il.com / 23 listopada 2022

 • 10,0/ 10

  Dużo emocji zarówno dla młodzieży, jak i dla ich opiekunów. Momenty obfite w mocne przeżycia, emocje, wzruszenie. Bardzo pozytywny przekaz. Super wrażenia artystyczne. Młodość, energia i motywacja.

  ju.....@gm...il.com / 22 listopada 2022

Teatr WAM - Adres i dojazd

Galeria Młociny – Poziom +2,
Zgrupowania AK Kampinos 15
Warszawa

https://teatrwam.pl/

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.