Filtry:

Sortuj:

Więcej filtrów:

Więcej filtrów
    Wybierasz się do muzeum, na koncert lub na spektakl w Warszawie? Zobacz krok po kroku, jak znaleźć najlepsze wystawy, koncerty, spektakle i inne wydarzenia kulturalne w Warszawie.
  1. Muzeum, teatr, koncert lub kino w Warszawie wyszukasz w górnym rozwijanym menu. W pierwszej kolejności wybierz miasto.
  2. Aby znaleźć bilety na wystawę, spektakl, koncert lub film w Warszawie, wybierz interesujący Cię zakres dat.
  3. Filtry umożliwiają też wybór konkretnych miejsc, dzięki czemu w prosty i szybki sposób kupisz bilety na koncert lub do kina, teatru czy muzeum.
  4. Wystawy, koncerty, spektakle i filmy w Warszawie możesz też sortować po dacie, ocenie lub popularności.

Teatr Scena Prezentacje

ul. Żelazna 51/53, Warszawa

Teatr Scena Prezentacje powstał w 1979 roku. Jego pierwszą siedzibą był Społeczny Dom Kultury znajdujący się na warszawskim Żoliborzu. Pierwszym spektaklem zagranym na deskach Teatru Scena Prezentacje był spektakl "Helioza i Abelard", który poprzedzony został występem Polskiej Orkiestry Kameralnej.

Obecna siedziba Teatru Scena Prezentacje znajduje się w samym centrum Warszawy przy ul. Żelaznej 51/53 - w dawnych Zakładach Norblina. Założycielem oraz dyrektorem teatru jest Romuald Szejd.

W 2008 roku Teatr Scena Prezentacje obchodził 30-lecie swojego istnienia - z tej okazji odbyła się uroczysta premiera spektaklu Borysa Akunina "Mewa albo Czajka".

Teatr Scena Prezentacje w swojej historii gościł wielu zagranicznych artystów m. in. piosenkarkę Dani i komika Douby'ego, mima Pradel, kabaret poetycki z Paryża Café-Théâtre , gitarzystę Pierre'a Lauieau, zespół Zero Théâtre ze spektaklem "Le Paradis du Catastrophe" i oraz wielu innych wybitnych artystów.

Teatr Scena Prezentacje ma na swoim koncie również wiele występów gościnnych w teatrach na całym świecie - występował m. in. w: Australii ze spektaklem "Sceny z życia małżeńskiego", Sztokholmie ze spektaklem "Remi-dżin", Francji ze spektaklem "Sarah albo krzyk langusty", Sankt Petersburgu ze spektaklem "Sceny z życia małżeńskiego", a także w wielu polskich teatrach - były to różnego rodzaju festiwale i zaproszenia indywidualne.

Z Teatrem Scena Prezentacje od 1979 roku związanych było wielu wybitnych aktorów m. in. Nina Andrycz, Grażyna Barszczewska, Mariusz Benoit, Adam Biedrzycki, Ewa Błaszczyk, Olga Borys, Joanna Brodzik, Maria Ciunelis, Matylda Damięcka, Anna Dereszowska, Jan Englert, Marek Kondrat i wielu innych.

Repertuar Teatru Scena Prezentacje ma przede wszystkim charakter komediowy - znaleźć w nim jednak możemy również inne formy teatralne, które podejmują ważne tematy i zmuszają widzów do pewnych refleksji. Spektakle Teatru Scena Prezentacje tworzone są na podstawie wybitnych dzieł - w repertuarze teatru wciąż znaleźć możemy takie spektakle jak "Domek trzech dziewcząt", "Harcerki", "Klan wdów", "Seksbomba" oraz wiele innych

Bilety do Teatru Scena Prezentacje kupić można przez internet za pośrednictwem portalu www.eWejsciowki.pl lub strony internetowej teatru, a także w kasie teatru, która czynna jest od wtorku do soboty od godz. 12.30 do godz. 19.30.

Bilety i wejściówki do Teatru Scena Prezentacje w najlepszych cenach kupić można za pomocą portalu www.kicket.com (dawne eWejściówki.pl).

Repertuar Teatr Scena Prezentacje w Warszawie

Brak wydarzeń spełniających kryteria wyszukiwania.