Niepokój Nauczycielski - zdjęcie Niepokój Nauczycielski - zdjęcie Niepokój Nauczycielski - zdjęcie Niepokój Nauczycielski - zdjęcie Niepokój Nauczycielski - zdjęcie Niepokój Nauczycielski - zdjęcie Niepokój Nauczycielski - zdjęcie Niepokój Nauczycielski - zdjęcie Niepokój Nauczycielski - zdjęcie Niepokój Nauczycielski - zdjęcie Niepokój Nauczycielski - zdjęcie Niepokój Nauczycielski - zdjęcie

Średnia ocena

3 oddane głosy

9,3 / 10

Niepokój Nauczycielski

Na początek roku szkolnego Teatr Rampa przygotował odstresowującą propozycję dla rodziców, babć i dziadków a przede wszystkim – nauczycieli. Z okazji Święta Komisji Edukacji Narodowej zapraszamy pedagogów, rodziców i tych którzy boją się myśli o potomstwie - na lampkę wina i terapeutyczne spotkanie z mgr Marzeną Świrską-Wnerwińską, specjalistką od wychowywania dzieci, pedagożkę i coachinię, która w czasie pandemii wygrała konkurs Belfer roku organizowany przez „Los nauczycielski”. „W czasach kryzysu edukacji szkoła potrzebuje liderek takich jak pani Marzena.” – pisało jury konkursu. Dzięki słynnym lekcjom w sieci, edukacyjnym piosenkom które mają milionowe odsłony oraz krytyce ministra edukacji Marzena Świrska-Wnerwińska stała się nie tylko gwiazdą tabloidów. Jako dyrektorka integracyjno-sportowo-wyczynowej szkoły podstawowej nr 5324 na Targówku toczy boje z depresją nastolatków, wizytującym szkołę dilerem, kuratorem i innymi demonami, które dręczą polską szkołę. W wolnych chwilach pani Marzena pisze autobiografię pt. „Niepokój nauczycielski” i wpada do ulubionego Teatru Rampa, gdzie w Klubie Tragediowym pracuje nad stand-up musicalem.

W opartym na faktach show mgr Marzena szczerze opowiada o drodze młodej wuefistki, która wspięła się na sam szczyt - została dyrektorką szkoły i gwiazdą „Losu nauczycielskiego”. Czy Marzena Świrska-Wnerwińska poradzi sobie jako dyrektorka i ogarnie setki rozwydrzonych dzieci a przede wszystkim – ich rodziców? Przekonaj się sam i przyjdź na szkolne zebranie.

Spektakl został przyjęty do 28. Ogólnopolskiego Konkursu na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej.

Na scenie występuje Robert Tondera jako GŁOS Z ZAŚWIATÓW, Agnieszka Makowska jako DYREKTORKA.

Występują

Robert Tondera - zdjęcie

Robert Tondera
GŁOS Z ZAŚWIATÓW

Twórcy

SCENARIUSZ: Agnieszka Makowska, Michał Walczak

REŻYSERIA: Michał Walczak

MUZYKA: Andrzej Izdebski

SCENOGRAFIA I KOSTIUMY: Joanna Walisiak

LALKI: Konrad Czarkowski

KIEROWNICTWO PRODUKCJI: Eliza Parol

Opinie naszych widzów (2)

  • 10,0/ 10

    Bawiłam się wspaniale! Mała scena, fenomenalna gra aktorska, doskonała oprawa muzyczna, No i interakcja z publicznością. Mam ochotę pójść jeszcze raz. Serdecznie polecam na randkę z samą sobą ;-)

    be.....@....pl / 18 maja 2023

  • 10,0/ 10

    Bardzo byłam miło zaskoczona że ta scena jest tak kameralna wiec interakcja z aktorką i publicznością była wręcz intymna. Po spektaklu bolały mnie mięśnie od śmiania. Cudowny wieczor.

    sa.....@gm...il.com / 27 listopada 2022

Teatr Rampa - Adres i dojazd

ul. Kołowa 20, Warszawa

http://www.teatr-rampa.pl/

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.