Czarny papież - zdjęcie Czarny papież - zdjęcie Czarny papież - zdjęcie Czarny papież - zdjęcie Czarny papież - zdjęcie Czarny papież - zdjęcie Czarny papież - zdjęcie Czarny papież - zdjęcie Czarny papież - zdjęcie

Średnia ocena

8 oddanych głosów

9,1 / 10

Czarny papież

Adin, dwa, tri… Gwiazda telewizji lat 90-tych, charyzmatyczny uzdrowiciel, przyciągający przed ekrany miliony wraca do Polski – zapraszamy na seanse uzdrawiające do Teatru Rampa w Warszawie i Teatru Łaźnia Nowa w Krakowie. W trakcie rejestrowanego przez telewizję tournée Wielki Hipnotyzer na oczach widzów sprawi, że raty kredytów spadną, wygładzą się zmarszczki a siwe włosy pociemnieją! Uczestnicy seansu odmłodnieją i przeniosą się do Polski lat dziewięćdziesiątych – raju bioenergoterapeutów, radiestetów i telewizyjnego guru, uzdrawiającego biskupów, celebrytów i polityków: Anatolija Kaszpirowskiego.

Daj się zahipnotyzować i poznaj sekret wiecznej młodości. Odkryj drzemiące w podświadomości moce i naucz się je wykorzystywać w miłości, pracy i biznesie.

Hipnotyczny stand-up Andrzeja Konopki, to inspirowany książką Gabriela Michalika „Kaszpirowski. Sen o wszechmocy” seans magii i humoru, podczas którego jeden aktor na oczach widzów wcieli się w Anatolija Kaszpirowskiego a zahipnotyzowani widzowie w Marylę Rodowicz, Stana Tymińskiego, Lecha Wałęsę i inne postaci historyczne.

Na scenie występuje Andrzej Konopka.

Źródło zdjęcia: Zimakiewicz

Występują

Opinie naszych widzów (5)

 • 10,0/ 10

  Andrzej Konopka wspaniały aktor, świetne przedstawienie. Jednocześnie można się pośmiać, powspominać dziecięce lata i "zapłakać" nad tym, w jakim świecie żyjemy teraz. Polecam.

  ag.....@....pl / 28 maja 2023

 • 10,0/ 10

  Jak mogę inaczej ocenić, jeśli występowałem na scenie :-) Kontakt Konopki z widownią idealny. Tylko wstęp z ekranu należy skrócić!!!

  ww.....@....pl / 01 listopada 2022

 • 10,0/ 10

  Jedyna wada - za długi wstęp z ekranu. Konopka ma świetny kontakt z publicznościa

  ww.....@....pl / 01 listopada 2022

 • 9,0/ 10

  Dobry standup - początek zbyt rozwlekły z telewizora - ponad 15 minut, a wystarczyłoby 5. Fajny kontakt z publicznością

  ww.....@....pl / 31 października 2022

 • 8,0/ 10

  Bardzo ciekawe wydarzenie, które okazało się świetnie zintegrowane z wieczorem sylwestrowym. Śmieszne i udane żarty, które rozbawiły nas po pachy, a przy tym zawierały zrównoważoną ilość treści o wulgarnych aspektach. Rozpatrywany Targówek wcale nie musi taki tragiczny! Jeszcze tu wrócimy.

  ko.....@ic...ud.com / 01 stycznia 2023

Teatr Rampa - Adres i dojazd

ul. Kołowa 20, Warszawa

http://www.teatr-rampa.pl/

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.