Filtry:

Sortuj:

Więcej filtrów:

Więcej filtrów
    Wybierasz się do muzeum, na koncert lub na spektakl w Warszawie? Zobacz krok po kroku, jak znaleźć najlepsze wystawy, koncerty, spektakle i inne wydarzenia kulturalne w Warszawie.
  1. Muzeum, teatr, koncert lub kino w Warszawie wyszukasz w górnym rozwijanym menu. W pierwszej kolejności wybierz miasto.
  2. Aby znaleźć bilety na wystawę, spektakl, koncert lub film w Warszawie, wybierz interesujący Cię zakres dat.
  3. Filtry umożliwiają też wybór konkretnych miejsc, dzięki czemu w prosty i szybki sposób kupisz bilety na koncert lub do kina, teatru czy muzeum.
  4. Wystawy, koncerty, spektakle i filmy w Warszawie możesz też sortować po dacie, ocenie lub popularności.

Teatr Południe

Stefana Starzyńskiego 21, Warszawa-Wesoła

Teatr Południe powstał z inicjatywy Bartłomieja Goli (aktora i reżysera) we współpracy z Jagodą Pyrz (aktorki i pedagożki teatru). Pierwsza premiera odbyła się w roku 2019 r. ale Teatr nabrał rozpędu dopiero w 2021 roku we współpracy z Ośrodkiem Kultury w Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy.

Celem Teatru jest stworzenie przestrzeni dla aktorów-amatorów do rozwoju i tworzenia spektakli, które będą wystawiane na scenie zarówno nieodpłatnie jak i komercyjnie.

Definiujemy na nowo pojęcie „teatru amatorskiego”. Dla nas to miejsce, w którym ludzie marzący o aktorstwie, mogą realizować swoje pasje. Dbamy o rozwój naszych aktorów, doskonalenie ich warsztatu, zanurzamy się w techniki aktorskie, aby dostarczyć widzowi spektakle o wysokim poziomie artystycznym, zrealizowane w sposób profesjonalny.

W doborze repertuaru i podejściu do sztuki ważny jest dla nas brak wykluczeń i negatywnego traktowania wybranych grup ze względu min. na płeć, pochodzenie, preferencje seksualne lub religię. Chcemy pokazywać świat, w którym różnorodność jest rzeczą normalną i akceptowaną.

Bilety i wejściówki do Teatru Południe w najlepszych cenach kupić można za pomocą portalu www.kicket.com (dawne eWejściówki.pl).