Czarodziej - zdjęcie Czarodziej - zdjęcie Czarodziej - zdjęcie Czarodziej - zdjęcie Czarodziej - zdjęcie

Średnia ocena

19 oddanych głosów

9,1 / 10

Czarodziej

Czy magia istnieje naprawdę? Spektakl ,,Czarodziej” to niezwykła podróż w krainę iluzji. Pewnego razu, w pewnym domu, w pokoju Julii pojawia się Czarodziej (Wojtek Rotowski) odwracając jej świat do góry nogami. Gdy ulubiony pluszowy Pajac ożywa, jest to dopiero początek magicznej przygody. Wspaniała oprawa muzyczna, barwne kostiumy a przede wszystkim wiele niezwykłych, magicznych wrażeń. Kto jako pierwszy przeciął kobietę na pół? Skąd wziął się śnieg? Czy da się zmienić sukienkę w czasie krótszym niż sekundę? Spektakl pokaże czym jest świat iluzji i dlaczego każdy może zostać czarodziejem. Nie tylko zobaczycie magię z bliska, ale będziecie mogli jej dotknąć, doświadczyć i poczuć. A może i Ty staniesz na scenie, aby przekonać się jak niezwykły może być świat naszej wyobraźni. Kiedy uwierzymy w nasze marzenia wszystko co było dotąd niemożliwe, zdarzy się naprawdę. MAGIA JEST W NAS.

Po spektaklu zapraszamy na spotkanie z artystami na foyer Teatru Palladium. Będziecie mogli z nimi porozmawiać, zrobić wspólne zdjęcie, otrzymać autograf Waszej ulubionej postaci a może też coś wyczarować ?

Na scenie występuje Wojciech Rotowski jako Czarodziej, Katarzyna Walczak jako Mama, Dominika Łysakowska jako Julia, Julian Waglewski jako Pajac.

Źródło zdjęcia: http://www.teatrpalladium.com

Realizacja

Scenariusz i reżyseria: Wojciech Rotowski

Scenografia: Marek Chowaniec

Kostiumy: Anna Waś

Muzyka: Wojciech Kostrzewa

Choreografia: Anna Wujkowska

Animacje: Ryszard Rogocki

Efekty kaskaderskie: Tomasz Lipski

Efekty pirotechniczne: Andrzej Banach

Opinie naszych widzów (6)

 • 10,0/ 10

  Rewelacyjne przedstawienie dla małych i większych :)

  ma.....@....pl / 05 grudnia 2019

 • 10,0/ 10

  Super spędzony czas dzieciaki zachwycone Pozdrawiam prostu magia ☺

  ak.....@gm...il.com / 18 stycznia 2018

 • 10,0/ 10

  Odpowiedni nawet dla bardzo małych dzieci, nasz najmłodszy widz w wieku 2,5 lat przez cały czas oglądał z wypiekami na twarzy i utrzymywał uwagę. Byliśmy pod wrażeniem. Nawet dla dorosłych nie była to nuda , wrecz przeciwnie dobrze spędzony czas, dokładne wykonanie aktorów, zero fuszerki. Warte zachodu :)

  ed.....@in...ia.eu / 08 stycznia 2018

 • 9,0/ 10

  Magiczny i niezwykły, zarówno dla chłopca jak i dziewczynki. Minusy - spektakl odrobinę za długi i słaba widoczność na sali w Palladium (niezależnie od rzędu wyższe osoby (rodzice) zasłaniają dzieciom).

  j-.....@....pl / 18 czerwca 2017

 • 8,0/ 10

  Spektakl był ciekawy aczkolwiek moim zdaniem trochę za długi jak dla dzieci. Dodatkowo wszystkie krzesła były ustawione na jednym poziomie, więc w 10 rzędzie było już bardzo słabo widać i trzeba było trzymać dzieci przez cały spektakl na kolanach.

  br.....@....pl / 19 czerwca 2017

 • 7,0/ 10

  spektakl dla dzieci max do 7 lat, syn 11 nudził się, przedstawienie w porządku ale przereklamowane, po reklamach i opiniach jest rozczarowanie

  pa.....@gm...il.com / 08 stycznia 2018

Teatr Palladium - Adres i dojazd

ul. Złota 9, Warszawa

http://www.teatrpalladium.com/

Kup bilet