Kółko i Kwadrat - zdjęcie Kółko i Kwadrat - zdjęcie Kółko i Kwadrat - zdjęcie

Średnia ocena

2 oddane głosy

10,0 / 10

Kółko i Kwadrat

Co jest fajniejsze: Kółko czy Kwadrat? Kółko uważa, że ono, Kwadrat się z nim nie zgadza. Spór jest zażarty, obie strony demonstrują coraz to nowe argumenty oraz przykłady typowych i mniej typowych zastosowań Kółkomanii i Kwadratologii. A zabawy przy tym co niemiara! Nigdy nie zgadlibyście, ile rzeczy można zrobić ze zwykłego kółka czy kwadratu.

Spektakl rozwija w dzieciach umiejętność dostrzegania geometrycznych kształtów w otaczającej je rzeczywistości, aktywizuje abstrakcyjne myślenie i wyobraźnię. Nic nie jest oczywiste, a tak wiele możliwe! Dwa proste kształty są jak okienka, przez które można wyjrzeć na świat niby dobrze znany, ale teraz oglądany zupełnie inaczej.

Przy tym zabawna rywalizacja między dwoma kolegami (Kółkiem i Kwadratem) jest źródłem wielu śmiesznych sytuacji i budzi żywe uczucia małych widzów. Dzięki temu podróż do świata nieco zwariowanej geometrii jest dla nich tak ciekawa. Kto zwycięży w tym sporze?… Mądrzejszy czy ten bardziej przebojowy? A może przyjaźń okaże się ważniejsza od różnicy zdań?

Spektakl przeznaczony dla dzieci w wieku 1-6 lat.

Wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19 (online).

Na scenie występuje Mateusz Mikołajczyk, Mateusz Wądrzyk.

Czas trwania: 30 minut
Źródło zdjęcia:

Realizacja

SCENARIUSZ I REŻYSERIA: Maria Szajer

KONSULTACJA CHOREOGRAFICZNA: Magdalena Dębicka

Opinie naszych widzów (1)

  • 10,0/ 10

    Wspaniały spektakl. Mimo że moje dziecko było chyba najstarsze na sali (5,5) bawiło się wyśmienicie. Uczta dla oka i ucha. Najlepszą recenzją jest śmiech małego widza. Polecam!

    my.....@po...ta.onet.pl / 04 października 2018

Teatr Niewielki - Adres i dojazd

ul. Mińska 25 bud. 74, Warszawa

www.teatrniewielki.pl/

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.